جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

دیدار منتخبان مردم با نماینده ولی فقیه در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار منتخبان مردم با نماینده ولی فقیه در استان

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت :

وحدت رویه نمایندگان این استان در عملکرد ، موجب پیشرفت و توسعه آذربایجان غربی در حوزه های مختلف می شود . حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی که در دیدار منتخبان مردم برای نمایندگی مجلس یازدهم با آنها سخن می گفت ، افزود : در کنار هم بودن نمایندگان مردم آذربایجان غربی در مجلس آتی اتفاقی مبارک در زمینه پیشرفت همه جانبه این استان است . امام جمعه ارومیه اضافه کرد : مطالبات و مشکلات آذربایجان غربی را بصورت جمعی پیگیر باشید و یک تنه و خودخواهانه رفتار نکنید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت : نشست با نخبگان و اساتید حوزه و دانشگاه ، مشاوره با صاحب نظران امین ، پرهیز از مسائل حاشیه ای و احصا و پیگیری مطالبات مردم از جمله موارد مهم رشد همه جانبه آذربایجان غربی است .

امام جمعه ارومیه افزود : به پیشنهاد شورای اسلامی شهر ارومیه برای جلسات مشترک محل مناسبی به عنوان مجمع نمایندگان استان در نظر گرفته خواهد شد وبرگزاری جلسات به صورت فصلی و با حضور تمامی نمایندگان بسیار ضروری است. وی همدلی و همراهی ، ولایتمداری ، بصیرت ، اخلاص در عمل و توجه به آموزه ها و مفاهیم قرآن کریم را مواردی مهم و اصلی در امر قانونگذاری در مجلس دانست.

سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به این که همدلی و همزبانی مردم و مسئولان موجب وجود امنیت پایدار در آذربایجان غربی شده است گفت: مردم غیور آذربایجان غربی از نخستین روزهای انقلاب اسلامی حافظان امنیت و مدافعان مرزهای شمال غرب کشور هستند . توازن در رشد مناطق مختلف ، اطاعت محض از ولایت فقیه ، همراهی و همدلی مردم و مسئولان ، تدوین سند راهبردی و توسعه استان و احصا موانع رشد و پیشرفت در حوزه های مختلف ، حفظ اتحاد و همدلی ، ضرورت حل مسائل مختلف معیشتی و اقتصادی ، مبارزه با فساد در ابعاد مختلف ، انسجام و وحدت نمایندگان استان ، توسعه زیرساخت های استان در حوزه های مختلف ، ساماندهی مدیریت منابع مالی کشور، اجرای بیانیه گام دوم و انطباق بند های این گام با ظرفیت های استانی ، تاکید بر استفاده از ظرفیت اقتصاد مرزی استان و اهتمام جدی بر تسریع اجرای طرح قطار ارومیه به تبریز از جمله مسائلی بود که منتخبان خانه ملت در استان در این جلسه بیان کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.