سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

دیدارمدیرکل رسانه استانی با فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

دیدارمدیرکل رسانه استانی با فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی

دیدارمدیرکل رسانه استانی با فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی


روابط عمومی/ دیدار

مهندس مجرد مدیر کل بهمراه جمعی از معاونین و مدیران صدا و سیمای آذربایجان غربی  با سردار رشیدیان  فرمانده مرزبانی استان دیدار و گفتگو کرد .

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی در این دیدار ضمن تاکید بر تعامل دو سویه ، دستاورد چنین تعاملی  را ارتقای امنیت و آرامش در جامعه و امنیت مرزهای میهن اسلامی دانست و افزود : صداوسیما با روشنگری دقیق و فرهنگ سازی نقش موثری در ارتقای امنیت و اطلاع رسانی دارد .

وی رسالت صداوسیما را بسیار خطیر دانست و با تقدیر از توجه رسانه استانی در انعکاس اقتدار مرزبانان میهن اسلامی ، خواستار همکاری بیشتر در زمینه ارائه عملکرد مرزبانی استان شد .

مهندس مجرد نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاشهای مرزبانان در اقصی نقاط مرزی استان امنیت موجود در مرزها را مرهون تلاش شبانه روزی مرزبانان دانست  و با تاکید بر اهمیت ارتباط و ضرورت تعامل دو جانبه افزود : اگر ما امروزه در رسانه استانی کار فرهنگی انجام می دهیم بی شک در سایه تلاش شبانه روزی و از جان گذشتگی نیروهای نظامی و امنیتی است . مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در ادامه افزود : رسانه استانی آمادگی دارد در در راستای همسویی با اقتصاد مقاومتی و  مبارزه با قاچاق کالا با نگاه جامع تری در راستای تقویت تولید داخلی و  آگاهی بخشی به مردم برنامه سازی نماید .

 

آدرس کوتاه :