سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دیدارفرمانده سپاه شهدا با مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

دیدارفرمانده سپاه شهدا با مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی

دیدارفرمانده سپاه شهدا با مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

دیدارفرمانده سپاه شهدا با مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی

 

پس از حضور فرمانده سپاه شهدا در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری ، سردار شهسواری با مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد .

سردار شهسوار که در آستانه میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی حضور یافته بود با قدردانی از نقش ارزنده رسانه استانی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به نقش سپاه در پاسداری از ارزشها و دستاوردهای انقلاب افزود : سپاه پاسداران ابهت آمریکا را در هم شکسته و قرار دادن سپاه در فهرست گروههای تروریستی در همین راستا می باشد .

مهندس مجرد مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی هم در این دیدار با تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت : سپاه پاسداران یک نهاد پیشرو در پاسداری از آرمانهای انقلاب و مقابله با دشمنان نظام اسلامی بوده و آحاد ملت همواره حامی و پشتیبان سپاه بوده و نظام سلطه با این خباثت ها به جایی نخواهد رسید . وی خاطر نشان کرد : سپاه در مقابله با تروریسم ریشه ناامنی در منطقه را خشکانده و موجب امنیت شده است . مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی تاکید کرد : رسانه استانی آماده انعکاس و اطلاع رسانی از عملکرد جهادی سپاه شهدا در مناطق آسیب دیده از سیل است .

آدرس کوتاه :