جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

دفاع از مظلوم دستور الهی است - نمایش محتوای خبر

 

 

دفاع از مظلوم دستور الهی است

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه ارومیه از حضورحماسی مردم در راهپیمایی روزجهانی قدس قدردانی کرد و گفت:

مردم ایران و مسلمانان سایر کشورها امروز با لبیک به امام راحل به وظیفه ملی و شرعی خود عمل کردند. حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی افزود: امام راحل همیشه به حفظ اتحاد و همبستگی مسلمانان تاکید داشتند و روزقدس به محور انسجام ملی برای دفاع از مظلومان فلسطین بدیل شده است. خطیب نمازجمعه ارومیه بااشاره به این خداوند در کتاب آسمانی قرآن همواره بر مبارزه علیه ظلم و ظالم دستور داده است، گفت: امروز حمایت از ولی فقیه و عمل به دستورات الهی یکی از عوامل مهم پیروزی در برابر متجاوزان و استکبارجهانی است. حجت الاسلام والمسلمین قریشی عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب را خنثی کننده توطئه های دشمنان دانست و تاکید کرد: اگر مردم ومسئولان سخنان رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب قراردهند، پیروزی کامل نصیب آنان شده و توطئه دشمنان با شکست روبرو خواهد شد. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: دشمنان در تلاش هستند تا با فشارهای اقتصادی و روانی ملت ایران را وادار به عقب نشینی کنند اما در نهایت روسیاهی نصیب سران استکبار خواهد شد. پیش از خطبه های نماز جمعه ارومیه نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی سخنرانی کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.