رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

دعوت 5 نفر از ارومیه به تیم ملی ژیمناستیک - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت 5 نفر از ارومیه به تیم ملی ژیمناستیک

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

دعوت 5 نفر از ارومیه به تیم ملی ژیمناستیک

 

رئیس هیئت ژیمناستیک آذربایجان‌غربی گفت: پنج نفر از ارومیه به تیم ملی ژیمناستیک دعوت شده‌اند.

نادر مدنی در جمع خبرنگاران در ارومیه اظهار داشت : ژیمناستیک یک ورزش پایه محسوب می‌شود، به همین جهت بیشتر کودکان به این ورزش روی می‌آورند در واقع مخاطبان اصلی ما نونهالان و نوجوانان می‌باشند.

وی افزود : در تابستان استقبال از ژیمناستیک افزایش می‌یابد اما امسال بنا به مشکلاتی که در زمینه تعریض خیابان و جدول کشی محوطه خانه ژیمناستیک ایجاد شده، استقبال نسبت به سال قبل کمتر بوده است.

مدنی عنوان کرد: با اینکه هنرآموزان زیادی  در کلاس‌های تابستانی حضور دارند، اما در پاییز و زمستان بیشتر آنها در کلاس شرکت نمی‌کنند، به همین جهت هیئت برنامه ویژه‌ای از جمله اعطای کارنامه و تعیین سطح ژیمناستیک‌کاران تدارک دیده است، تا ورزشکاران در فصول بعدی نیز برنامه‌های خود را ادامه دهند و دوره‌ها پربارتر برگزار شود.

رئیس هیئت ژیمناستیک آذربایجان‌غربی با بیان اینکه 69 نفر از ژیمناستیک‌کاران استان توانسته‌اند به مدال کشوری دست پیدا کنند، ادامه داد: 19 نفر از مدال‌آوران از دختران ژیمناستیک ‌کار هستند، بقیه را پسران تشکیل می‌دهند، که از این میان پنج نفر به تیم ملی دعوت شده‌اند، که از این بین سه نفر در رشته ترامبولین و دو نفر در رشته آکروژیم می‌باشند.

وی تصریح کرد: ژیمناستیک آذربایجان‌غربی رو به رشد است، علاوه بر ارومیه در 15 شهرستان به صورت فعال کار می‌کند، که شهرستان‌های مهاباد و سلماس فعالیت‌های بیشتری در خصوص گسترش این ورزش انجام داده‌اند.

مدنی اذعان کرد: امروز ورزش به صورت علمی دنبال می‌شود، و در ژیمناستیک نیز پایه اندام‌هایی که در کارشناسی ارشد مطرح شده مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس هیئت ژیمناستیک آذربایجان‌غربی اظهار داشت: حضور آقای چمن‌گلی در راس ورزش استان به سبب ورزشی بودن ایشان نعمتی بزرگ محسوب می‌شود و ایشان در مورد خریداری یورو ترامبولین که اولین ترامبولین استاندارد در سطح استان محسوب می‌شود به هیئت استان کمک بسیاری کردند که جای تشکر دارد.

وی افزود: وجود همین وسیله باعث شده که پنج نفر به تیم ملی دعوت شوند، و رابطه‌ دوستانه‌ای که بین هیئت و اداره کل حاکم است می‌تواند باعث پیشرفت ژیمناستیک شود.

مدنی با اشاره به برگزاری 20 کلاس متنوع در تابستان، گفت: این کلاس‌ها در رده‌های سنی مختلف تشکیل می‌شود، حتی برای کودکان خردسال یک کلاس با عنوان تخلیه انرژی و بازی تشکیل شده است، علاوه بر این یک کلاس برای شادابی و تندرستی خانواده وجود دارد.

رئیس هیئت ژیمناستیک آذربایجان‌غربی ادامه داد: تمام تلاش ما این است، که از بستری با عنوان خانه ژیمناستیک در هر مورد و هر ساعت بهترین استفاده صورت بگیرد، در واقع جامعه ما نیاز به شوک دارد، تا به سمت شادابی و ایجاد انگیزش قدم بردارد.

وی با اشاره به جشن روز جهانی کودک که به تلاش هیئت ژیمناستیک برگزار خواهد شد، تصریح کرد: از برخی هیئت‌ها نیز دعوت شده تا در این برنامه حضور داشته باشند و هدف ما معرفی ورزش‌ها به خانواده‌ها و ایجاد فضای شاد برای شادابی خانواده‌ها و فرزندانشان می‌باشد.

مدنی در پایان بیان کرد: اواخر شهریور ماه دو مسابقه کشوری برگزار خواهد شد، که دختران ژیمناستیک‌کار ما به مسابقات هنری ریتمیک و پسران به مسابقات ترامبولین اعزام می‌شوند.


جدیدترین اخبار

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات مجلس یازدهم در ۱۰ حوزه انتخابیه آذربایجان غربی را اعلام کرد.
تعطیلی همه مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی همه مدارس آذربایجان غربی
تمامی مدارس آذربایجان غربی تعطیل است.
حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
همه نسل ها در کنار هم برای ایران سربلند حضور دارند.

پربیننده ترین اخبار

تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت بعداظهر تعطیل شد.
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت صبح تعطیل شد.
انتخاب ۱۱
انتخاب ۱۱
در این بسته خبری آخرین اخبار و حواشی انتخابات مجلس یازدهم را مشاهده کنید.