سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دعوت نماینده ولی فقیه در استان و اعضای خبرگان رهبری از مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت نماینده ولی فقیه در استان و اعضای خبرگان رهبری از مردم

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه؛با صدور پیامی ضمن گرامیداشت سالروز 9 دی، از آحاد مردم دعوت کرد در مراسم گرامیداشت این روز حماسی حضور یابند. در این پیام آمده است: نهم دی سالگرد حماسه بسیار عظیمی است که ملت ایران در سال 88 بعد از آن که فتنه گران،از بیرون تغذیه شده،کشور رابه آشوب وامنیت مردم وکشور را به خطر انداختند وشیرینی انتخاباتی که اکثریت جامعه درآن شرکت کرده بودند را به تلخی تبدیل کردند " مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی ،وظیفه ایمانی و انقلابی احساس کرده و به میدان آمدند و میلیون ها نفردر مقابل فتنه گران صف آرایی کرده و طومار فتنه گری را برچیدند. لذا روز نهم دی روز بصیرت و روز میثاق امت با ولایت نام گرفته و اینکه مقام معظم رهبری تأکید می فرمایند دشمن هیچگاه از دشمنی خودش دست برنداشته و برای سال 98 طراحی می کند ، یقیناً بصیرت و دیدگاه نافذی که در ملت عزیز ما در طول 40 سال ایجاد شده ، اجازه نخواهد داد فتنه گران ، فتنه ای مشابه فتنه سال 88 به وجود آورند. در این راستا از عموم مسئولین و مردم شریف و همیشه در صحنه استان دعوت می‌کنم همانند سالهای گذشته وسایر مناسبتهای مذهبی و انقلابی در مراسم های بزرگداشت این روز شرکت کرده و با حضور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان نظام و انقلاب بزنند. *** نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ،آیت ا... سید علی اکبر قریشی و حجج اسلام و المسلمین عسگر دیرباز و جواد مجتهد شبستری ، نیز با صدور پیام هایی،مردم ولایتمدار،انقلابی وهمیشه درصحنه آذربایجانغربی را به شرکت گسترده وپرشوردرمراسم یوم ا… 9 دی ،روزبصیرت ومیثاق با ولایت دعوت کردند. *** سپاه شهدای استان هم ضمن گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی ،روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ازحضورآگاهانه مردم بصیرآذربایجان غربی درتمامی صحنه های دفاع از نظام و انقلاب تجلیل و همگان را به وحدت ، حول محور ولایت فقیه و تجدید بیعت با آرمانهای والای انقلاب اسلامی ، شهدا و امام شهدا و رهبری ، در این روز تاریخی دعوت کرد. *** مجمع نمایندگان مردم آذربایجانغربی درمجلس شورای اسلامی ،قرارگاه حمزه سیدالشهد-قرارگاه منطقه ای شمالفرب ارتش -شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ،حوزه های علمیه، ائمه جمعه و جماعات وفرمانداران شهرستانها ،ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ،کانون مداحان استان، هیات رزمندگان اسلام، صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی ، حوزه های علمیه و شورای روحانیت استان و سایر شخصیتها و نهادها نیز در پیام های جداگانه ای حضور در مراسم های بزرگداشت حماسه 9 دی را میثاق مجددی با ولایت فقیه و انقلاب شکوهمند اسلامی عنوان کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.