جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

دستگیری سارقان مسلح طلا فروشی سردشت در کمتر از 16 ساعت - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان مسلح طلا فروشی سردشت در کمتر از 16 ساعت

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی

دستگیری سارقان مسلح طلا فروشی سردشت در کمتر از 16 ساعت

 

 

 

سارقان مسلح طلا فروشی شهرستان سردشت سردشت در کمتر از 16 ساعت گرفتار شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه این سرقت چهار شنبه هفته گذشته رخ داد گفت : در این حادثه سه نفر نقابدار به صورت مسلحانه وارد یکی از طلا فروشی های شهر ربط سردشت شده و پس از سرقت 1 کیلو گرم طلا از آنجا گریختند.

سردار ناصر اصلانی افزود : سارقان مسلح وقتی با مقاومت مالباخته و مردم محلی مواجه شدند اقدام به تیر اندازی کرده و به داخل جنگل های ربط گریختند.

وی اضافه کرد : پلیس تمامی راه های ورودی سردشت و ربط را برای یافتن مهمان بست و بعد از یک ساعت مسیر فرار آنها در دل جنگل های این منطقه شناسایی کرد.

اصلانی با بیان اینکه پس از حضور پلیس مشخص شد متهمان با برجا گذاردن موتور سیکلت های خود دوباره از معرکه گریخته اند تصریح کرد : متهمان توسط خودروی پژوی 405 فراری داده شده بودند.

وی با بیان اینکه در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که موتور سیکلت ها ی مکشوفه چندین روز پیش در بانه کردستان به سرقت رفته بودند افزود : ماموران در بررسی و تحقیقات به عمل آمده از مالباخته به دو نفر از مشتریان زن مغازه طلا فروشی مظنون شدند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی افزود : در مراجعه به محل این افراد مشخص شد که آنها به مکان دیگری رفته و مراجعت نکرده اند بنابراین با راهنمایی های اهالی محل کار شناسایی انها آغاز و در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند.

وی گفت : با دستگیری این افراد دو نفر از سارقان مسلح تا ساعت 23 شب شناسایی و پس از دستگیری آنها مشخص شد که نفر سوم به شهرستان بانه متواری شده است.

اصلانی اضافه کرد : با نیابت قضایی، ماموران فرماندهی انتظامی استان به بانه مراجعه و متهم را در مخفیگاهش دستگیر و از محل اختفای وی یک کیلو گرم طلا به ارزش یک میلیارد ریال به همراه یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف کشف کردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بررسی های به عمل آمده روشن کرد که متهمان 15 روز برای سرقت از این مغازه برنامه ریزی کرده بودند تصریح کرد : در این زمینه 6 نفر دستگیر و برای طی مراحل قانونی به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

سردشت در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با عراق قرار دارد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.