اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۶

خبر خوش به سرمایه گذاران گردشگری در آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر خوش به سرمایه گذاران گردشگری در آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

خبر خوش به سرمایه گذاران گردشگری در آذربایجان غربی

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان در مراسم تجلیل از ضابطین قضایی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری چالدران این خبر را داد و گفت :

این تسهیلات در زمینه های ایجاد اماکن تفریحی ، رفاهی ، گردشگری و اقامتی ـ بوم گردی در مناطق روستایی ، عشایری و جنگلی می باشد که از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت می شود . جباری با بیان اینکه از مجموع 472 میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته به آذربایجان غربی 15 درصد مربوط به حوزه گردشگری می باشد ، افزود : سهم حوزه گردشگری استان از این میزان اعتبارات 71 میلیارد تومان است . وی گفت : سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به ادارات سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان با ارائه طرح های خود از این تسهیلات کم بهره بهره مند شوند . مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان پرداخت تسهیلات از محل طرح فرا گیر اشتغال را یکی دیگر از حمایت های ویژه از سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه گردشگری عنوان کرد. حسین زاده فرماندار چالدران نیز در این مراسم گفت: امسال برای ایجاد زیر ساختهای لازم در اماکن گردشگری بیش از 11 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است . سرهنگ محمدی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان نیز در این مراسم از فعال سازی طرح مشارکت های اجتماعی در زمینه کشف جرایم مربوط به حوزه میراث فرهنگی خبر داد و گفت : میزان کشفیات مجرمانه در حوزه گردشگری آذربایجان غربی 60 درصد افزایش دارد . در این مراسم از ضابطین قضایی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان چالدران تجلیل شد .جدیدترین اخبار

این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
دانش آموزان روستای قره قوین بورالان، وجود پربرکت آقای سهیلی و خانم امیرپور زوج معلم دلسوز را موهبتی می دانند که با ورودشان به روستا دیگر حسرت ادامه تحصیل بر دل هیچ دانش آموزی نماند.
بازگشت به دوران مس !
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بازگشت به دوران مس !
مصنوعات مسی چندسالی بود که با ورود سایر ظروف صنعتی به بازار به حاشیه رانده شده بود، اما امروز شاهد هستیم که استفاده از ظروف مسی دوباره مورد اقبال خانواده ها قرار گرفته است.
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی

پربیننده ترین اخبار

ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و همدان در گذشته نه چندان دور زیستگاه میش مرغ بود اما در وضعیت کنونی نسل این پرنده در تمامی زیستگاه ها بجز دشت سوتاو بوکان منقرض شده است.
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
واحد تولیدی دیگ بخار در ارومیه سالیانه 40 هزار دستگاه از تولیدات صنعتی به ارزش 3 میلیون دلار به کشورهای همسایه صادر می کند.
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
پس از 6 ماه خشکی، گدار چای نقده درپی بارش برف و باران در ارتفاعات، پرآب شده است.