جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

خبرنگاران پاسداران مرزهای هویتی و عقیدتی ایران اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران پاسداران مرزهای هویتی و عقیدتی ایران اسلامی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

مجرد که در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در جمع خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی سخن می گفت ، یاد و خاطره شهدای خبر و رسانه را گرامی داشت و خبرنگاران را پیشتازان مبارزه با دشمنان در میدان جنگ نرم و رسانه ای عنوان کرد . وی با اشاره به تشدید تحریمهای دشمنان در حوزه های مختلف گفت : مسئولیت خبرنگاران در مبارزه با این توطئه دشمنان نیز خطیر است و خبرنگاران در این مبارزه نیز خوش درخشیده اند و با وجود فشارهای اقتصادی برمردم، بی ادعا و پا به کار با سلاح قلم مکر دشمنان را به خودشان برگردانده اند مجردبا یاد آوری تقارن روز خبرنگار با پنجاه و یکمین سالروز تأسیس صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز افزود : جایگاه کشوری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی هم در تولیدات خبری و هم در تولیدات سایر حوزه ها قابل قبول و مطلوب است اما فعالان این عرصه ها نیز در تلاش برای ارتقاء روزافزون این جایگاه هستند . مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را یکی از رویدادهای سیاسی مهم و حساس کشورمان در سالجاری دانست و با اشاره به حضور گسترده مردم همیشه در صحنه و آگاه در این انتخابات همچون وقایع سیاسی و ملی گذشته ، بر حفظ بی طرفی و انجام وظیفه صحیح رسانه ای تلاشگران شبکه استانی در انعکاس این رویداد مهم تأکید کرد . روستا مدیر خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد خبر این مرکز ارائه کرد و رسالت و اولویت خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی را رعایت سرعت ، دقت و صحت در انعکاس رویدادهای مختلف و مطالبات مردمی چه در رسانه و چه در فضای مجازی عنوان کرد . خبرنگاران و فعالان خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این مراسم نظرات و پیشنهادات خود را برای افزایش کمی و کیفی خدمات این خبرگزاری مطرح کردند .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.