جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

حمایت سازمان فضایی از "استارت آپ" های خلاق - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت سازمان فضایی از "استارت آپ" های خلاق

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 رئیس سازمان فضایی ایران در نشست تخصصی باحمایت سازمان فضایی از مدیران دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی ضمن تاکید بر توسعه فضایی به منظور دستیابی به صنعت فضایی، از اعلام آمادگی حمایت از استارت آپ های و کسب و کارهای خلاق حوزه فضایی در آذربایجان غربی خبرداد. معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران از توسعه و ایجاد چهار ایستگاه ماهواره ای در کشور خبر داد و گفت: یکی از این ایستگاهها با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در شهرستان سلماس ایجاد می شود. براری با اشاره به نقش ایجاد این ایستگاه فضایی در شهرستان سلماس به منظور رصد ماهواره ای و سرویس دهی به ماهواره های سایر کشورها و نیز اشتغال زایی افزود: ایجاد زیرساختهای فضایی و توسعه ایستگاههای زمینی ماهواره ای در اولویت برنامه های سازمان فضایی ایران است. او در ادامه گفت: سازمان فضایی ایران مقدمات همکاری با کشورهای عراق، جمهوری آذربایجان و ترکیه در صنعت فضایی را آغاز کرده است. استاندارآذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: آذربایجان غربی برای بهره مندی از نیروی انسانی خلاق و ظرفیتهای خاص طبیعی نیازمند نقش آفرینی جدی تر سازمان فضایی ایران به ویژه در بحث پایش محصولات کشاورزی و معادن است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.