جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

حماسه پیاده روی اربعین موجب یاس دشمنان است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه پیاده روی اربعین موجب یاس دشمنان است

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

مرکز آذربایجان غربی حجت الاسلام و المسلمین قریشی در خطبه های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته ارومیه بر حضور دشمن شکن مردم در حماسه پیاده روی اربعین حسینی تاکید کرد و گفت:

با توجه به دسیسه های دشمنان برای کم رنگ جلوه دادن این حماسه عظیم، مسئولان و مردم باید در برگزاری هر چه باشکوه این مراسم تلاش کنند. وی با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با نخبگان یادآور شد: بهره گیری از نخبگان در بخشهای مختلف اجرایی کشور، دفاع از هویت ملی در برابر تبلیغات منفی دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی از جمله موارد مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بود. امام جمعه ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح قیامت از زبان حضرت علی (ع) گفت: روز قیامت روز جدایی صف نیکوکاران از گناهکاران است و در این روز بهشت جایگاه نیکان الهی و جهنم جایگاه بدکاران خواهد بود. حجت الاسلام والمسلمین قریشی افزود: اعمال انسان تاثیرات دنیوی و اخروی دارند و گناه کردن موجب کاهش رزق می شود. حجت الاسلام نیساری مسئول نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.