جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

حل مشکلات مردم ، سیاست اصلی مدیریتی دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

حل مشکلات مردم ، سیاست اصلی مدیریتی دولت

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

آقای شهریاری دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه با وی افزود :

به اتفاق مدیران ارشد استانی به دنبال این هستیم که مسائل و مشکلات ، فارغ از مسائل جناحی به نفع مردم حل شود . وی در خصوص مشکلات شهری استان نیز گفت : بسیاری از مشکلات از جمله حاشیه نشینی محصول مشکلات مختلف در مناطق مرزی استان است که امیدواریم با افزایش اختیارات استانداران و با اختصاص اعتبارات مناسب برخی مشکلات در مناطق حاشیه ای شهرها را حل کنیم . استاندار آذربایجان غربی در خصوص سیاستهای مدیریت استان در توسعه مناطق مرزی نیز گفت : توجه به زتدگی 80 هزار خانوار در مناطق مرزی ، بازگرداندن دانش آموزان بازمانده از تحصیل ، تغذیه رایگان دانش آموزان مناطق مرزی ، بیمه خانه های روستائیان و توجه به بیمه درمانی روستائیان از جمله این اقدامات است. آقای شهریاری درخصوص وضعیت تیم والیبال شهرداری ارومیه نیز گفت : با رد مصوبه شورای اسلامی شهر ارومیه به مطالبه علاقمندان این رشته در استان پاسخ مثبت داده شد و امروز نیز شهرداری ارومیه می تواند با جذب حامی و انتقال امتیاز این تیم به سرمایه گذار جدید علاوه بر جلوگیری از خروج تیم از استان ، وضعیت تیم والیبال مورد علاقه مردم را بهبود بخشد. در این جلسه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در خصوص مسائل مختلف مدیریت شهری از جمله آخرین وضعیت بافت تاریخی ارومیه ، بافت فرسوده ، تراموای شهری ، یادمان شهید باکری ، وضعیت اشتغال و بیکاری جوانان در ارومیه ، شهرک گلمان ، توسعه فضاهای گردشگری ارومیه ، وضعیت طرح های عمرانی مرکز استان از جمله تقاطع غیر همسطح آذربایجان و راهکارهای افزایش درآمدهای شهری مطالبی بیان کردند و استاندار آذربایجان غربی برای حل برخی از آنها دستورات لازم را صادر کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.