جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

حلقه مهم زنجیره ایمنی صنعت هوانوردی - نمایش محتوای خبر

 

 

حلقه مهم زنجیره ایمنی صنعت هوانوردی

 قرا ملکی مدیر کل فرودگاه‌های آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی ضمن قدردانی از زحمات بی‌دریغ همکاران خود در این اداره‌کل گفت: جامعه متخصصان الکترونیک هواپیمایی یک حلقه مهم از زنجیره ایمنی در صنعت هوانوردی و یکی از حلقه‌های مهم در تامین ایمنی پرواز‌ها است. او با تاکید بر لزوم استفاده بهینه از دستگاه‌ها و تجهیزات ناوبری، تصریح کرد: در شرایط تحریم با تلاش روز افزون و مضاعف شما نیرو‌های متخصص در تمام حوزه‌های هوانوردی، صنعت حمل و نقل هوایی توانسته است پویا و عملیاتی نگه داشته شود. او در ادامه درباره نامگذاری روز بزرگداشت الکترونیک هواپیمایی گفت: فدراسیون بین‌المللی ایمنی ترافیک هوایی (IFATSEA) در راستای عهده‌داری و بررسی مسایل حرفه‌ای کارکنان تامین‌کننده ایمنی ترافیک هوایی از طریق تجهیزات الکترونیک در سطح دنیا و ایجاد یکنواختی و هم‌گون سازی سرویس‌های هوانوردی؛ روز ۱۲ نوامبر را به عنوان روز جهانی الکترونیک هواپیمایی تعیین کرده است. قراملکی توسعه و به روز رسانی سیستم‌های الکترونیکی، ایجاد هماهنگی و تعامل با دیگر مجامع تخصصی در عرصه هوانوردی برای هم‌افزایی و بهبود کیفیت سرویس در صنعت هوانوردی، مشارکت فعالانه و ارایه راهکار‌های مناسب جهت تامین و بهبود سیستم‌های الکترونیکی برای ارتقا ء سطح ایمنی مورد نیاز در جریان ترافیک هوایی است را از اهداف IFATSEA عنوان کرد و گفت: خوشبختانه همکاران ما در اداره کل ارتباطات و ناوبری و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به نحو احسن به این اهداف عمل نموده اند و توانایی، وظیفه شناسی و تعهد همکاران در این زمینه مایه افتخار است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.