حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

حضور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا در برنامه زنده - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

حضور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا در برنامه زنده

روابط عمومی/ رویدادهای مرکز

حضور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا در برنامه زنده

 

حجت الاسلام والمسلمین سرایی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی بمناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار با حضور در برنامه زنده (اولدوز) به تبیین حرکت عاشورایی امام حسین (ع) و همچنین تشکیل سپاه پاسداران در تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی پرداخت .

حجت الاسلام سرایی با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار به نقش موثر پاسداران و جوانان انقلابی در دفاع مقدس پرداخت و گفت : امروز سرافرازی و سربلندی کشورمان مرهون رشادتها و از خودگذشتگی های پاسداران این مرز و بوم در برهه های مختلف است .

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی دذ ادامه با تاکید بر زنده نگه داشتن قیام امام حسین (ع) گفت : قیام عاشورا و شخصیت ظلم ستیزی امام حسین (ع) مبنای انقلاب و روز پاسدار بوده که در همین راستا فرزندان امام (ره) حرکتی بی سابقه در تاریخ ایجاد نمودند و با تمام وجود از مکتب امام و اسلام در مقابل استکبار دفاع کردند . وی عظمت اسلام را در صلابت ، ایثار ، فداکاری و از جان گذشتگی پاسداران مرتبط دانست و افزود : امروزه به مدد این رشادتها تفکر بسیجی در میان جوانان رواج یافته و الگوی آنان حرکت عاشورایی امام حسین (ع) است . حجت الاسلام سرایی در خصوص اهمیت انتخابات 29 اردیبهشت هم گفت : ملت ایران همواره در همه صحنه ها امتحان خود را با سربلندی به انجام رساندند و باردیگر با انتخاب رئیس جمهور اصلح و انقلابی و نیز حضور حداکثری سردمداران نظام سلطه را مایوس خواهند کرد .

 

آدرس کوتاه :