جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

حضورسوارکار نونهال ارومیه ای در فستیوال پرش با اسب ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

حضورسوارکار نونهال ارومیه ای در فستیوال پرش با اسب ایران

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

 این فستیوال با حضور سوارکاران سراسر کشور از چهار تا 9 اسفند سال حضورسوارکار نونهال ارومیه ای در فستیوال پرش با اسب ایرانجاری در پیست سوارکاری مجموعه ورزشی 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است. در این فستیوال اسب‌های اصیل ایرانی از نژادهای مختلف به نمایش گذاشته شدند و مهمترین گردهمایی اسبداران و اسب‌ سواران کشور محسوب می شود. اردیبهشت امسال بر اساس رتبه بندی اعلام شده از سوی فدراسیون کشوری، رادین شادمان با 27 امتیاز در رتبه چهارم رنکینگ کشوری این رشته قرار گرفت و به تیم ملی راه یافت. رییس هیات سوارکاری آذربایجان غربی گفت: شادمان، مقام نایب قهرمانی بخش پرش با اسب رقابت های جام فجر کشوری را با اسب /تورنادو/ از آن خود کرد و با حضور در سه رقابت از سری مسابقات رنکینگ فدراسیون توانست به رنگینگ چهارم ایران دست پیدا کند. بابان افزود: سوارکارانی که بر اساس اعلام فدراسیون جزو چهار رنکینگ برتر کشوری هستند، سهمیه حضور در تیم ملی را کسب می کنند و این برترین امتیاز برای ورزشکاران به شمار می رود. 15 باشگاه سوارکاری در آذربایجان غربی فعالیت می کند و 500 ورزشکار زن و مرد همراه 10 داور و مربی در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این باشگاه ها مشغول به فعالیت هستند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.