جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

جهاد اکبر امروز گرفتن تابلوی استکبارستیزی مقابل دشمنان است - نمایش محتوای خبر

 

 

جهاد اکبر امروز گرفتن تابلوی استکبارستیزی مقابل دشمنان است

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

همایش بصیرتی رزمندگان قرارگاه حمزه جهاد اکبر امروز گرفتن تابلوی استکبارستیزی مقابل دشمنان استسید الشهدا (ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حسینیه اعظم عاشقان ثار ا. . ارومیه برگزار شد. نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با اشاره به این که پاسداران دریادل مصادیق آیه های قرآن کریم هستند گفت: حضور مقتدرانه مبتنی بر راهبردهای صحیح و انقلابی در عرصه های مختلف جنگ سخت و نرم از ویژگی های بارز پاسدادان انقلاب اسلامی است. حجت الاسلام والمسلمین حاج صادقی افزود: دفاع مقدس، انقلاب را برای همیشه بیمه کرد و این دفاع در عرصه های گوناگون تعطیلی ندارد چرا که با جلوه های مختلفی خود را نشان می دهد که فتنه های فرهنگی و اعتقادی در عصر حاضر از این گونه جلوه ها می باشد. وی ادامه داد: پاسداران برای سنگر نشینی در مقابل هجمه های شوم دشمنان نیاز به قدرت نظامی و اعتقادی محکمی دارند که این موضوع امروزه محقق شده است. فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیز در این مراسم با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب در صدد نا امن جهاد اکبر امروز گرفتن تابلوی استکبارستیزی مقابل دشمنان استکردن منطقه هستند گفت: پاسداران دریادل انقلاب اسلامی نیز با تمام توان خود در مقابل هجمه های دشمنان ایستادگی می کنند و امنیتی پایدار را در منطقه ایجاد کرده اند. سردار اوصانلو امنیت را شرط اساسی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در جامعه عنوان کرد و افزود: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب امنیت پایدار مردمی باید در منطقه برقرار می شد که این مهم با رشادت رزمندگان قرارگاه حمزه سید الشهدا در منطقه شمال غرب ایجاد شده است. همچنین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مرزبانان و پاسداران نقطه صفر مرزی ایران و عراق در منطقه قندیل نیز بازدید کرد. حجت الاسلام والمسلمین حاج صادقی نماینده ولی فقبه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با رزمندگان پاسگاه قندیل بزرگ با اشاره به این که رزمندگان از حقیقت اسلام و انقلاب اسلامی دفاع می کنند گفت: سپاه پاسداران و بسیج موجب اقتدار نظام اسلامی است و دشمنان نیز از این موضوع هراس دارند. وی افزود: پاسداران دریا دل مصداق آیه فستقم کما امرت می باشند و همه این اقدامات در راستای زمینه سازی ظهور امام زمان عج است. حجت الاسلام میرزایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی سه حمزه ع نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این نهاد ارائه کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.