جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

جلسه کار گروه فرهنگی و اجتماعی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه کار گروه فرهنگی و اجتماعی استان

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

جلسه کار گروه فرهنگی و اجتماعی استان

 

برای مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان نیازمند تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرحهای فرهنگی هستیم .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی در جلسه کار گروه فرهنگی و اجتماعی استان درارومیه گفت : دشمنان کشورمان با هدف بی هویت کردن جوانان ایران اسلامی هزینه های کلانی می کنند ازاین روباید در برنامه ششم توسعه اقتصادی کشور به مقوله تامین اعتبارات فرهنگی توجه ویژه ای شود .

آقای راد فر درادامه با اشاره به آغاز تدوین دانشنامه جامع آ – غربی توسط بنیاد ایران شناسی شعبه استان گفت : تقویت باورها و ارزشهای ایران اسلامی در میان جوانان و داشتن یک مرجع دقیق و کامل از آذربایجان غربی  برای استفاده پژوهشگران ازاهداف مهم این کتاب ارزشمند است .

آقای رادفر در بخش دیگر از سخنان خود به اهمیت حضور و اقدام به موقع نیروها ی امداد رسان اورژانس در مواقع بروز حوادث اشاره کرد و گفت : توجه به آموزشهای عمومی در کاهش تلفات در سوانح و راه اندازی اورژانس موتوری می تواند بسیاری از انتظارات مردم در امداد رسانی را تامین کند

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان هم در این جلسه با بیان اینکه در ه ماهه سال جاری به بیش از 15هزار نفر امداد رسانی پزشکی صورت گرفته است گفت: این تعداد فوریت پزشکی نسبت به مدت مشابه سال قبل  6 درصد رشد دارد .

آقای بهرامی افزود : خرید50 دستگاه آمبولانس جدید – نصبGPS  به آمبولانسها – راه اندازی اورژانس هوایی در اولویت برنامه های مرکز اورژانس است  .

 


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.