جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

جلسه هماهنگی اجرای طرح خدمات درمانی رایگان بنیاد خیریه نو آوران سلامت کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه هماهنگی اجرای طرح خدمات درمانی رایگان بنیاد خیریه نو آوران سلامت کشور

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

جلسه هماهنگی اجرای طرح خدمات درمانی رایگان بنیاد خیریه نو آوران سلامت کشور

مردم روستاها و محروم شهرستانهای شمال استان میزبان بیمارستان صحرایی سیار بنیاد خیریه نو آوران سلامت کشور خواهند شد .

مدیر عامل بنیاد خیریه نو آوران سلامت کشور در جلسه هماهنگی اجرای طرح خدمات درمانی این بنیاد در شهرستانهای شمال استان که با حضور مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری و فرمانداری چالدران در محل فرمانداری این شهرستان ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت : اجرای این طرح با هدف ارائه خدمات درمانی و بهداشتی رایگان از سوی پزشکان متخصص این بنیاد به روستائیان محروم، دور افتاده و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی انجام خواهد گرفت .

 دکتر حسنی با بیان اینکه اجرای این طرح برای مردم شهرستانهای خوی ، ماکو ، چالدران ، شوط، پلدشت و چایپاره خواهد بود افزود : در اجرای این طرح خدمات درمانی در زمینه های چشم پزشکی و دندانپزشکی با جراحی های لازم انجام خواهد گرفت .

 وی زمان اجرای طرح را از اول تیر ماه عنوان کرد و گفت : این طرح به مدت 3 ماه با مستقر شدن تمام امکانات درمانی با مجهز به اتاق عمل در شمال استان با همکاری افزون بر 1 هزار کادر درمانی از جمله چشم پزشک ، دندان پزشک ،اپتومتریست و تکنیسن های اطاق عمل و کادر پرستاری به صورت کاملا رایگان اجرا خواهد شد .

مدیر کل دفتر امور روستائی استان نیز در این جلسه از اعلام آمادگی تمامی فرمانداران و بخشداران و دهیاران شهرستان های شمال استان جهت اجرای این طرح خبر داد و گفت : تمامی امکانات لازم جهت اجرای این طرح در اختیار کادر درمانی این بیمارستان صحرائی گذاشته خواهد شد .

قهرمانی با بیان اینکه این بیمارستان صحرائی در خارج از مرکز شهرستان در اطراف روستاهای مشخص شده مستقر خواهد یافت افزود : در خصوص ایاب و ذهاب افراد امکانات خودرویی در اختیار بیماران گذاشته خواهد شد .

حسین زاده فرماندار شهرستان چالدران نیز در این جلسه با اعلام اینکه اجرای این طرح همزمان با آغاز کوچ عشایر شهرستانهای شمال استان به مناطق ییلاقی این شهرستان انجام خواهد گرفت افزود : جهت اجرای این طرح در این شهرستان کار گروه ویژه تشکیل خواهد شد .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.