جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

جلسه صاحبان صنایع سرمایه در ماکو - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه صاحبان صنایع سرمایه در ماکو

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اقتصادی

جلسه صاحبان صنایع سرمایه در ماکو

 

با هدف رسیدگی به فعالیت واحدهای تولیدی و نظارت بر فعالیت آنها واحد کار و خدمات اجتماعی در منطقه آزاد ماکو تشکیل می شود.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو در جلسه با صاحبان سرمایه و تولید کنندگان ماکو که با هدف تبین فرهنگ کار و جایگاه آن در جامعه اسلامی در محل دفتر امام جمعه ماکو ترتیب یافت با اعلام این مطلب گفت : این واحد بر اساس قوانین مناطق آزاد بزودی راه اندازی خواهد شد .

رجب زاده با اشاره به عزم و اراده سازمان منطقه آزاد برای همکاری و هماهنگی بیشتر با کارفرمایان و صاحبان سرمایه برای پیشبرد اهداف این سازمان افزود : در کنار همکاری و همدلی با صاحبان سرمایه و تولید کنندگان بسته های فرهنگی هم به این واحدها عرضه خواهد شد .

امام جمعه ماکو هم در این جلسه با بیان اینکه فرهنگ متعالی کار و تلاش باعث رشد اقتصاد در جامعه خواهد شد، گفت : فرهنگ کار فرهنگی پویا است که هر لحظه در حال رشد و تازگی و نشاط جامعه است .

حجت الاسلام رنجبری همچنین با اشاره به این که در فرهنگ کار به اقتصاد مقاومتی هم بنا به سفارش مقام معظم رهبری توجه شود افزود : احساس مفید بودن و نگرش مثبت به کار از عوامل مفید بودن فرهنگ کار در جامعه اسلامی است .

میر قلنج مشاور مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان هم در ادامه این جلسه توجه به آموزه های دینی در فرهگ کار توجه به دوره های آموزشی مناسب را باعث ارتقا بهره وری در واحدهای تولیدی اعلام کرد .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.