جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدردر بوکان - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدردر بوکان

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدردر بوکان

 

 

 

مبارزه با مواد مخدر در روستاها مورد توجه بیشتر قرار گیرد .

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوکان گفت: مبارزه با پدیده شوم گسترش مواد مخدر در روستاها باید مورد توجه بیشتر مسئولان قرار گیرد.

آذین پور افزود: یکی از مکان هایی که پدیده شوم اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر، آنها را تهدید می کند، روستاها و مناطق حاشیه شهر است و لازم است مسئولان در خصوص مبارزه با این پدیده شوم در آن مناطق نیز برنامه ریزی هایی داشته باشند.

وی اظهار کرد: دستگاههای اجرایی وظیفه دارند که در جهت کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی در زمینه پیشگیری اولیه از آسیب های اجتماعی اقدامات لازم و ضروری را انجام دهند.

وی اضافه کرد: سازمان ها و ارگان های دولتی باید با تدوین استراتژی و راهبردهای بلند مدت و کوتاه و میان مدت در خصوص پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی تلاش جدی انجام دهند تا با کمترین آسیب های اجتماعی در جامعه مواجه باشیم.

آذین پور با اشاره به نقش آرایشگاه زنان در اعتیاد و عدم اعتیاد بانوان به مواد مخدر اظهار کرد: آرایشگاه زنان کانون خطر هستند که باید مسئولان در حوزه های بهداشت و درمان نظارت جدی به آنها داشته باشند و همه آنها مورد بازدید میدانی قرار گیرند.

معاون فرماندار بوکان ادامه داد: اشتغال افراد بهبود یافته از اعتیاد مورد توجه جدی مسئولان بوده و برای اشتغال آنها برنامه های خوبی در نظر گرفته شده است.

وی از برگزاری همایش پیشگیری از اعتیاد در اسفند ماه امسال خبر داد و گفت: این همایش با حضور اساتید و صاحب نظران حوزه اعتیاد برگزار می شود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.