سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

جشن پیروزی انقلاب و تجلیل از بازنشستگان و برنامه سازان برتر مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

جشن پیروزی انقلاب و تجلیل از بازنشستگان و برنامه سازان برتر مرکز آذربایجان غربی

جشن پیروزی انقلاب و تجلیل از بازنشستگان و برنامه سازان برتر مرکز آذربایجان غربی


روابط عمومی مرکز / رویدادهای مرکز

جشن پیروزی انقلاب و تجلیل از بازنشستگان و برنامه سازان برتر مرکز آذربایجان غربی

 مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تکریم و تجلیل از بازنشستگان و برنامه سازان برتر جشنواره تولیدات مراکز صدا وسیما با حضور مدیر کل ، معاونان ، مدیران و همکاران در نمازخانه مرکز برگزار شد .

 مهندس مجرد مدیر کل صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب به تشریح بخشی از ابعاد گوناگون پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و  استقلال ، آزادی ، مردم سالاری و اسلامیت را چهار محور اصلی خواست مردم انقلابی کشورمان برشمرد . مدیر کل مرکز آذربایجان غربی آزادی در چارچوب اسلام و فرامین شرع و جمهوریت و مردم سالاری را با قید دین ، مطالبه اصلی مردم دانست و بر ضرورت ادامه این راه روشن با توجه به شناخت مزاحمت های دشمنان و نظام سلطه تأکید نمود . مهندس مجرد رمز پیروزی و بقای نظام اسلامی را مرهون رهبری آگاه ، مدیر و مدبر در رأس نظام اسلامی عنوان کرد و گفت : بعد از تحولات گوناگون در جهان و منطقه ایران اسلامی تنها کشوری است که بدون اتکاء به  قدرتی، مسیر رشد و تعالی خود را طی کرد و با همراهی مردم همیشه در صحنه و پیرو ولایت به قدرتی بی بدیل و الگویی برای سایر کشورهای آزاد یخواه تبدیل شده است . وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات پیش رو تأکید کرد و افزود : شور مردمی در حمایت از نظام اسلامی و حضور پرشکوه در انتخابات باید یک بار دیگر به رخ جهانیان کشیده شود و در این راستا وظیفه بسیار سنگین و مهمی برعهده رسانه ملی است و در این عرصه باید در مسیر قانون و تسهیل اجرای انتخابات همچون گذشته به نحو احسن عمل نماید . مجرد ، گوهر بی طرفی رسانه و صیانت از آن را بسیار مهم برشمرد و گفت : به لطف الهی و همت تلاشگران عرصه رسانه استانی انتخاباتی پر شور رقم خواهد خورد .

 در پایان این مراسم از عوامل موفق و برتر نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا وسیما و همکارانی که درسال 95 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند ، با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد .

 

آدرس کوتاه :