جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

جشن دهه فجر و تجلیل از برگزیدگان و بازنشستگان صداوسیمای آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

جشن دهه فجر و تجلیل از برگزیدگان و بازنشستگان صداوسیمای آذربایجان غربی

جشن دهه فجر و تجلیل از برگزیدگان و بازنشستگان صداوسیمای آذربایجان غربی


ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

جشن دهه فجر و تجلیل از برگزیدگان و بازنشستگان صداوسیمای آذربایجان غربی

در مراسمی که در سالن آمفی تئاتر صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی برگزار شد ، از بازنشستگان ، عوامل موفق و برتر جشنواره ها و ارزیابی ستاد و همچنین برگزیدگان مسابقات فرهنگی و ورزشی با حضور مدیرکل مرکز تجلیل بعمل آمد .

مهندس مجرد مدیرکل مرکز در این مراسم با قدردانی ویژه از خانواده شهید خیری و تبریک ایام الله دهه فجر گفت : مسیر نورانی انقلاب اسلامی به برکت ایثار خانواده های گرانقدر شهدا و با اتکا به خون شهیدان در دهه دوم انقلاب با صلابت و اقتدار به راه خود ادامه خواهد داد .

مدیرکل مرکز شهادت حاج قاسم سلیمانی را عزتی مثال زدنی برای کشور برشمرد و خاطرنشان کرد : شهادت این شهید بزرگوار تاریخ ایران اسلامی را با تاریخ کربلا و حماسه عاشورا گره زد و ما در تشییع شهید سلیمانی انطباق کامل آنرا با حادثه کربلا لمس نمودیم .

وی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن بیان توفیقات مرکز در ششماهه دوم سال گفت : توفیقات کسب شده در جشنواره ها و ارزیابی های بعمل آمده مدیون تلاش همه عزیزان دز بخش های مختلف مرکز بوده که گاهاً این تلاشها همچون زحمات شبانه روزی همکاران ما در ایستگاههای فرستنده به چشم دیده نمی شود .

مهندس مجرد با اشاره به جنگ هیبریدی و ترکیبی نظام سلطه علیه کشور و ملت ایران گفت : امروزه استکبار جهانی و در راس آن آمریکا در حوزههای مختلف اقتصادی و نظامی و بصورت چند جانبه کشور را مورد هجمه خود قرار داده اند که ملت غیور ایران با تمام توان خود در مقابل آنها ایستاده است .

وی وظیفه رسانه ملی در چنین شرایطی را بسیار مهم و حساس برشمرد و افزود : در چنین دوره ی پیچیده ای ماموریت های رسانه ای ما افزایش یافته و باید با تمام توان خود تلاش کنیم اذهان عمومی جامعه را به سمت و سوی صحیح و اطلاع رسانی دقیق سوق دهیم تا جنگ روانی دشمنان را خنثی نماییم .

 

مهندس مجرد ار تولید 3 سریال در سال 98 در صداوسیمای آذربایجان غربی خبر داد و گفت : با تلاش همکارانمان در حوزه تولید سیما توانستیم 40 ساعت تولید نمایشی داشته باشیم که سریال دخترم نرگس ، قرارسیز و سریال طنز نوروزی خام خیال در حال تصویربرداری است .
گزارش تصویری مراسم .....


 

آدرس کوتاه :