جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

ثبت نام ۵۲۲ داوطلب در انتخابات مجلس /افزایش ۱۸ درصدی - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت نام ۵۲۲ داوطلب در انتخابات مجلس /افزایش ۱۸ درصدی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 مصطفوی عصر در جمع خبرنگاران از ثبت نام ۵۲۲ نفر در ۱۰ حوزه انتخابیه خبر داد و افزود: از این تعداد ۱۶۳ نفر از حوزه انتخابیه ارومیه هستند. مصطفوی اضافه کرد: از کل ثبت‌نام‌کنندگان در آذربایجان‌غربی، ۴۷۲ نفر مرد و ۵۰ نفر زن هستند که بیشترین بانوی ثبت‌نامی در این مدت مربوط به ارومیه با ۲۵ نفر است. رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: تعداد داوطلبان ثبت نامی این دوره نسبت مجلس دهم ۱۸درصد افزایش دارد. رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی افزود:در آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۷۶ نفر به تفکیک ۱۹ نفر خانم و ۱۵۷ نفر آقا در ۱۰ حوزه انتخابیه ثبت نام نمودند. رییس ستاد انتخابات در استان ادامه داد: در این مدت ۱۶۳ نفر در ارومیه، ۶۹ نامزد در حوزه انتخابیه نقده و اشنویه، ۴۸ داوطلب در حوزه خوی و چایپاره، ۴۴ نفر در حوزه انتخابیه شاهین‌دژ و تکاب، ۳۸ داوطلب در ماکو، شوط، پلدشت و چالدران، ۳۵ نفر در هرکدام از شهرستان‌های سلماس و بوکان، ۳۱ داوطلب در مهاباد، ۳۰ داوطلب در میاندوآب و ۲۹ نفر نیز در حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت ثبت‌نام کردند. مصطفوی افزود: از فردا به مدت ۱۰ روز ، هیئت اجرایی کار بررسی صلاحیت داوطلبان را آغاز خواهد کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.