رونق تولید ملی | جمعه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

توسعه استان نیازمند اهتمام ویژه مسئولان - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه استان نیازمند اهتمام ویژه مسئولان

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی

استاندار که در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی سخن می گفت، بااشاره به برخی نارسایی ها و مشکلات در استان اظهار داشت:

در شرایط فعلی، در مراکز درمانی یکصد دستگاه دیالیز نیاز است. شهریاری بااشاره به این که جبران عقب ماندگی های استان نیازمند تامین اعتبار و توجه مسئولان کشوری است، اظهار امیدواری کرد، سفرهیئت ویژه سازمان برنامه و بودجه به استان زمینه ساز توسعه و عمران استان شود. معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه نیز در این جلسه گفت: امسال ۳۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تداوم اجرای طرح سلامت در کشور هزینه می شود و در کنار توسعه مراکز بیمارستانی باید بهبود وضعیت روانی اقشار مختلف جامعه نیز مورد توجه قرار گیرد. نمکی افزود: مهمترین عامل ایجاد امنیت پایدار، تامین معیشت مرزنشینان است و بایداین امر باهمه توان توسط مسئولان امر پیگیری شود. حضرتی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این جلسه، از افزایش 3 و 8 درصدی اعتبارات استان درحوزه های علمی، فرهنگی و اجتماعی در سالهای اخیرخبر داد و نرخ پایین باسوادی، کمبود تخت های بیمارستانی و حاشیه نشینی را از جمله مشکلات استان برشمرد.جدیدترین اخبار

تشکیل کمیته ویژه توسعه شهرستان تکاب
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
تشکیل کمیته ویژه توسعه شهرستان تکاب
شهریاری بااشاره به ظرفیتهای توسعه شهرستان تکاب گفت: در این راستا کمیته اجرایی ویژه ای تشکیل و به صورت ماهانه از روند اجرای مصوبات توسعه این شهرستان گزارش ارائه خواهند داد.
پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان به سرلشکر سلامی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان به سرلشکر سلامی
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پیامی انتصاب سرلشکر پاسدار حسین سلامی به سمت فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
خسارت ۳۰درصدی باغات براثر سرمازدگی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
خسارت ۳۰درصدی باغات براثر سرمازدگی
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: برآورد‌های اولیه از میزان خسارت‌های ناشی از افت محسوس دما و سرمازدگیِ در روز‌های گذشته حاکی از خسارت ۱۰الی۳۰ درصدی به باغات استان است.

پربیننده ترین اخبار

شفای مرگ آلود !
ارومیه/خبرگزاری
شفای مرگ آلود !
دخالت برخی عطاری های متخلف در امر درمان با تولید کپسولهای به ظاهر گیاهی مشکلات متعددی برای شهروندان به وجود آورده که اعتیاد و بیماری های وخیم جسمی از جمله عوارض ناخوشایند آنهاست.
اردوی تیم ملی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی
اردوی تیم ملی "ژیمناستیک برای همه" در ارومیه
تیم‌های ترکیبی ژیمناستیک اواخر تیر امسال به مسابقات جهانی اتریش اعزام خواهند شد.
ضرورت تشدید نظارت بر واگذاری اراضی ملی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
ضرورت تشدید نظارت بر واگذاری اراضی ملی
آرامون گفت: واگذاری اراضی ملی برای اجرای طرحهای مختلف تولیدی، نظارت جدی و مستمر دستگاه‌های متولی را می طلبد.