رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

تودیع و معارفه معاون فرماندار و بخشدار وزینه در جلسه شورای اداری - نمایش محتوای خبر

 

 

تودیع و معارفه معاون فرماندار و بخشدار وزینه در جلسه شورای اداری

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

تودیع و معارفه معاون فرماندار و بخشدار وزینه در جلسه شورای اداری

 

مراسم تودیع و معارفه با حضور شورای اداری و تامین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .

معاون سیاسی استاندار آذر بایجان غربی در این جلسه با تبریک هفته وحدت گفت : وحدت اثرات مختلفی دارد که می توان با وحدت و یکپارچگی بر بسیاری از مشکلات غلبه کرد .

مصطفوی خاطر نشان کرد جنگ 8 ساله در زمانی برما تحمیل شد که انقلاب ما نو پا بود و تمام دشمنان بر علیه این انقلاب بسیج شدنند اما وحدت بین اقوام و مذاهب ایرانی توانست ایران اسلامی تمامیت ارضی خود را حفظ کند که این موضوع از اثرات مثبت وحدت می باشد و اثر مثبت دیگر موفق شدن در صنعت هسته ای در برابر کشور های غربی و همچنین به کرسی نشاندن آنان به مذاکرات به همت وحدت مردم و مسئولین ، رهنمود های رهبر فرزانه ی انقلاب می باشد.

وی با اشاره به انتخابات خبرگان و مجلس گفت : همه ی زمینه ها برای انتخابات سالم فراهم شده است و همه ی مسئولین دریک فضای سیاسی آرام باید تلاش کنند زمینه ی مشارکت حداکثری را در انتخابات فراهم کنند که این مشارکت زمانی به وجود خواهد آمد که حضور گسترده اقوام و مذاهب مختلف در آن وجود داشته باشد، انتخابات بهترین راه تجلی مردم در صحنه های سیاسی است .

معاون سیاسی استاندار خاطر نشان کرد در این دوره از انتخابات سه برابر دوره های قبلی ثبت نام کاندیداها را داشتیم که مایه ی افتخار و نشان از دموکراسی اسلامی است که در استان آذربایجان غربی در این دوره از انتخاباات 444 نفر ثبت نام کرده اند.

مصطفوی اظهار داشت : تعامل بادنیا و طرح تحول سلامت از دو دستاورد مهم این دولت به شمار می رود که امرو.ز در سایه ی پشتیبانی ملت و وحدت ویکپارچگی رییس جمهور ما با شش قدرت جهانی مذاکره می کند ، ما همه باید طبق قانون عمل نماییم که قانون مداری اصل امانت داری است و رای اصل امانت مردم که باید از آن صیانت شود و با رعایت بی طرفی مسئولین مشارکت گسترده داشته باشیم .

فرماندار سردشت در این جلسه خاطر نشان کرد : همه ی امورات ما باید در راستای خدمت به مردم منطقه باشد و با وحدت و همدلی نگذاریم حق مردم پایمال شود و از هر گونه سوء استفاده از بیت المال بپرهیزیم .

دکتر عزیز حسنی افزود : همه ی امکانات برای یک انتخابات سالم در سطح شهرستان سردشت مهیا است .

امام جمعه سردشت نیز در این جلسه گفت : اختلافات تاریخی نباید منجر به اختلافات قومی و مذهبی گرددکه دشمنان دین از این موضوع سو ءاستفاده کنند و منجر به جدایی ما از یکدیگر شود .

ملا سلام امینی افزود : یکی از برکات مهم نظام جمهوری اسلامی نام گذاری هفته وحدت در راستای ولادت رسول اکرم بوده که این موضوع امروز جهانی شده است .

وی همچنین خاطر نشان کرد : یکی از معجزات رسول خدا قرآن بود که کلام عربی آن تحت هیچ شرایطی هیچ قوم و مذهبی نتوانسته است در آن تغییراتی انجام دهد که همین موضوع بانی وحدت جهان اسلاتم شده است و بر اساس وحدت کلمه حرکت می کند .

ملا امینی خدمت مسئولین رادر مناطق مرزی را جزء حسنات به حساب آورد و اظهار داشت : اگر خدمت دستگاه های امنیتی و نظامی و انتظامی و رزمندگان و تعامل مردم و مسئولین و همچنین وحدت همزبانی و همدلی بین آنان نبود امروز کشور ما نیز مثل کشورهای منطقه نا امن می بود .

وی مسئولیت را امانت توصیف کرد و گفت : درست وظیفه انجام دادن بزرگترین عبادت است و همه مسئولین در راستای خدمت به مردم همانند آن است که توشه ی معنویت را برای خود مهیا ساختند .

ملا سلام امینی خواستار تلاش برای شرکت حداکثری مردم در انتخابات در راستای نقش بر آب کردن توطئه های دشمنان و تعامل و همکاری مسئولین با یکدیگر برای اجرای انتخابات سالم و جلو گیری از تخریب کاندیداها نسبت به یکدیگر شد .

در خاتمه این جلسه محسن آلی بعنوان معاون فرماندار سردشت که قبلا رییس اداره ورزش و جوانان سردشت بود معرفی و همچنین میر اشکان مهدوی نیا به عنوان بخشدار وزینه که قبلا مدیر امور مالی فرمانداری چالدران بوده معرفی شد.


جدیدترین اخبار

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات مجلس یازدهم در ۱۰ حوزه انتخابیه آذربایجان غربی را اعلام کرد.
تعطیلی همه مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی همه مدارس آذربایجان غربی
تمامی مدارس آذربایجان غربی تعطیل است.
حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
همه نسل ها در کنار هم برای ایران سربلند حضور دارند.

پربیننده ترین اخبار

تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت بعداظهر تعطیل شد.
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت صبح تعطیل شد.
انتخاب ۱۱
انتخاب ۱۱
در این بسته خبری آخرین اخبار و حواشی انتخابات مجلس یازدهم را مشاهده کنید.