حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

تودیع و معارفه مدیر جدید حراست مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تودیع و معارفه مدیر جدید حراست مرکز آذربایجان غربی

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

تودیع و معارفه مدیر جدید حراست مرکز آذربایجان غربی

 

دکتر طلوع در این مراسم که در سالن جلسات صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی برگزار شد گفت: با توجه به تهدیدات دشمنان درحیطه جنگ نرم ،صیانت از قدرت رسانه ای و سرمایه های انسانی صدا وسیما و رعایت امانتداری اطلاعات کارکنان از وظایف اصلی حراست سازمان است.

دکتر طلوع قائم مقام حراست مرکزی صدا وسیما درادامه صحبت های خود به سنت ها و احکام الهی اشاره کرد و افزود : انسانها برای رعایت احکام الهی نیازمند قوه اختیار هستند تا بوسیله آن بتوانند به تشخیص صحیح دست یافته و با انتخاب درست در مجموعه خود تحول ایجادنمایند. وی کتاب و سنت رایکی از راهنمایی های خدا برای انسان برشمرد و خاطرنشان کرد: بدون شک با اصلاح رویکرد ،بسیاری از مسائل و اتفاقات در دایره  تسلط ماقرار می گیرد و ما می توانیم در چارچوب وظایف و مسئولیت هایی که برعهده داریم از بوته آزمایش های سخت سربلند بیرون بیایم . قائم مقام حراست سازمان امانتداری ،وفای به عهد ،اخلاص و رضای خدارا از ویژگیهای کاری حراست برشمرد بر ضرورت به کارگیری نیروها با توجه به توانایی و دیانت آنها تاکید کرد. وی شرع ، قانون و اخلاق را سراصل مهم درحیطه وظایف حراست خواند و افـزود: در همین راستا حراست مرکزی سازمان راهبرد و منشورتعالی حراست را تنظیم و ابلاغ نموده که برقراری امنیت پایدار در جهت تحقق اهداف و ماموریت های،بسیار مهم و ضروری است. دکتر طلوع را همکار پیشگیری و ارجحیت را از اصول مهمی برشمرد که با رصد هوشمندانه و هنرمندانه ونیز ایجاد محیط ایمن بدست می آید.

مهندس مجرد مدیرکل مرکز نیز ضمن خیر مقدم وتبریک ایام دهه کرامت گفت : با توجه به موقعیت منحصر بفرد استان وجود 970 کیلومتر مرز مشترک با سه کشور آذربایجان غربی همواره در مقابله با گروهک های معاند و دشمنان به عنوان دژ اول حافـظ نظام و کشور ایستادگی نموده و برای آن شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب نموده است. وی در ادامه صحبت های خود به حساسیت کار رسانه دراین استان اشاره کرد وافزود : موضوع مرز و ناامنی های مرزی وجود ترکیب قومیتی و مذهبی متفاوت دراستان و جمعیت مرزنشین کارصدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی را مضاعف و سنگین تر نموده که وجود 7 بخش خبری وتولید برنامه به چهار زبان  در صدا و پخش برنامه به 3 زبان در سیما دلیلی بر این مدعاست. مدیرکل مرکز همچنین به وجود 280 ایستگاه دراستان بویژه مناطق صعب العبور اشاره کرد و گفت : امروزه خدمات بززرگ و با اهمیت درمراکز نتیجه مراقبت ها ،تلاشهای همکاران زحمتکش حراست می باشد.

در پایان ایـن مراسـم از زحمات آقای نجف پیر مدیرسابق حراست و قـدردانی و طی حکمی از سوی مـدیرکل مـرکز آقای علی اکبر پورشامی به عنوان مدیر حراست مرکز آذربایجان غربی معرفی شد.

آدرس کوتاه :