سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تفاهم نامه همکاری بیمارستان امید و مجموعه حمل و نقل استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تفاهم نامه همکاری بیمارستان امید و مجموعه حمل و نقل استان

 با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین مسئولان انجمن و بیمارستان خیریه امید ارومیه، مدیران مجموعه حمل و نقل آذربایجان غربی و مسئولان انجمن های صنفی حمل و نقل استان، نزدیک به چهل هزار راننده جاده ای و خانواده درجه یک آنها از خدمات پیشگیری و درمان بیمارستان خیریه امید ارومیه بهره مند شدند. دکتر خشابی رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی در آئین امضای این تفاهم نامه گفت ؛ اجرای طرح ارتقاء سلامت رانندگان در راستای تحقق بخشیدن به یکی از اهداف انجمن امید که ارتقاءسلامت همگانی به خصوص اقشار پرتلاش جامعه است عملی شد و به جدیت پیگیری خواهد شد. دکتر سینائی، رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید ارومیه هم در این جلسه، انجام معاینات دوره ای و ویزیت رایگان برای جامعه 40 هزار نفری رانندگان جاده ای استان و خانواده درجه یک آنها را از مهمترین مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد و گفت ؛ با اجرا ی این طرح جمعیتی بیش از یک صد هزار نفر در آذربایجان غربی از خدمات عمومی بیمارستان امید برخوردار می شوند که این امر نقش بسزایی در غربالگری فعالان عرصه حمل و نقل، پیشگیری از بیماریها و درمان به موقع این قشر پرتلاش خواهد داشت. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی هم در این آئین گفت؛ مجموعه حمل و نقل استان علاوه بر زمینه سازی برای مشارکت در اقدامات خیرخواهانه به نفع امید از تمام ظرفیتها یش از جمله اتوبوسهای بین شهری و پایانه های مرزی برای معرفی انجمن و بیمارستان خیریه امید استفاده خواهد کرد. خانم فاریابی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و آقای صادقی مدیرعامل انجمن خیریه امید ارومیه نیز در این جلسه در خصوص اهمیت اجرای این تفاه نامه و ارتقاء همکارهای سلامت محور مطالبی بیان کردند. رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل کالای ارومیه هم در این جلسه از تاثیر این طرح در سلامت رانندگان استان گفت . آقای کیا همچنین به نمایندگی از انجمن های صنفی حمل و نقل آذربایجان غربی 200 میلیون ریال برای تجهیز یکی از اتاق های ویژه بستری در بیمارستان خیریه امید ارومیه کمک مالی کرد. بیمارستان خیریه امید یکی از پیشرفته ترین مراکز درمانی آذربایجان غربی است که در سال 96 به همت انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی و خیرین نیک اندیشش راه اندازی شد. خدمات بیمارستان امید تنها به بیماران مبتلا به سرطان ختم نمی شود و عموم مردم می توانند از خدمات تشخیصی و درمانی این بیمارستان بهره مند شوند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.