حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

تعامل مطلوب نیروی انتظامی و صدا وسیما - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تعامل مطلوب نیروی انتظامی و صدا وسیما

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

تعامل مطلوب نیروی انتظامی و صدا وسیما

مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی و فرمانده انتظامی استان؛ تعامل، فرهنگ سازی در حوزه آسیب های اجتماعی و پیشگیری از جرائم را از رسالت های مشترک صدا و سیما و نیروی انتظامی عنوان کردند.

فرمانده انتظامی استان با مدیرکل، معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی دیدار و درخصوص تعامل این دو نهاد اجتماعی بحث و تبادل نظر کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان در این نشست گفت: شبکه استانی با اطلاع رسانی خدمات نیروی انتظامی در برنامه های مختلف، در حفظ امنیت و آرامش جامعه نقش آفرینی می کند. مجرد، تعامل نیروی انتظامی و صدا و سیما در استان را مثال زدنی عنوان کرد و افزود: اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی کشور موجب خنثی شدن نقشه های شوم دشمنان علیه ایران اسلامی شده است.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی نیز در این نشست با بیان این که رسانه ملی در استان همپای نیروی انتظامی در تامین امنیت تلاش می کند، گفت: اعتماد مردم به نیروی انتظامی و امنیت پایدار موجود در استان در سایه همدلی، همراهی و همکاری مردم و دستگاههای مختلف به ویژه صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی حاصل شده است. سردار اصلانی افزود: امروز دشمنان قسم خورده نظام اسلامی درپیِ ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه هستند که برنامه سازان صدا و سیما به عنوان سفیران اطلاع رسانی و افسران جنگ نرم وظیفه خطیری در تزریق روحیه خودباوری و امید در جامعه دارند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در پایان این نشست از مدیر کل و معاونان و مدیران حوزه های برنامه ساز این مرکز قدردانی کرد.

آدرس کوتاه :