سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تعامل مطلوب نیروی انتظامی و صدا وسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تعامل مطلوب نیروی انتظامی و صدا وسیما

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 فرمانده انتظامی استان با مدیرکل، معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی دیدار و درخصوص تعامل این دو نهاد اجتماعی بحث و تبادل نظر کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان در این نشست گفت: شبکه استانی با اطلاع رسانی خدمات نیروی انتظامی در برنامه های مختلف، در حفظ امنیت و آرامش جامعه نقش آفرینی می کند. آقای مجرد، تعامل نیروی انتظامی و صدا و سیما در استان را مثال زدنی عنوان کرد و افزود: اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی کشور موجب خنثی شدن نقشه های شوم دشمنان علیه ایران اسلامی شده است. فرمانده انتظامی آذربایجان غربی نیز در این نشست با بیان این که رسانه ملی در استان همپای نیروی انتظامی در تامین امنیت تلاش می کند، گفت: اعتماد مردم به نیروی انتظامی و امنیت پایدار موجود در استان در سایه همدلی، همراهی و همکاری مردم و دستگاههای مختلف به ویژه صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی حاصل شده است. سردار اصلانی افزود: امروز دشمنان قسم خورده نظام اسلامی درپیِ ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه هستند که برنامه سازان صدا و سیما به عنوان سفیران اطلاع رسانی و افسران جنگ نرم وظیفه خطیری در تزریق روحیه خودباوری و امید در جامعه دارند. فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در پایان این نشست از مدیر کل و معاونان و مدیران حوزه های برنامه ساز این مرکز قدردانی کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.