جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

تشریح برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی بمناسبت دهه فجر و انتخابات - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

تشریح برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی بمناسبت دهه فجر و انتخابات

تشریح برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی بمناسبت دهه فجر و انتخابات


ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

تشریح برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی بمناسبت دهه فجر و انتخابات

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه ؛ برگزاری با شکوه نخستین انتخابات چهل سال دوم انقلاب اسلامی ، تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و روشنگری برای رسیدن به یک مجلس انقلابی و کارآمد را از جمله سیاست های کلان رسانه ملی در ایام مربوط به انتخابات دانست .

مجرد که در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های آذربایجان غربی سخن می گفت ، افزود : باید همه رسانه های داخلی فضای سیاسی و اجتماعی کشور را مدیریت کنند تا توطئه دشمنان خنثی گردد. مجرد ایجاد و تقویت ناامیدی در جامعه را از اهداف اصلی جنگ رسانه ای دشمنان عنوان کرد و گفت : استکبار جهانی از هر ترفندی برای ضربه زدن به انقلاب اسـلامی استفـاده می کند. وی با بیان این که صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی از نهم آبان ماه سال جاری برنامه های انتخاباتی خود را شروع کرده است گفت :

در مجموع ۱۴ هزار دقیقه برنامه تا روز انتخابات پیش بینی شده است که از این میزان تا کنون ۶ هزار و ۴۰۰ دقیقه برنامه تولید و پخش شده است. مجرد برنامه های فردای بهتر و نسل انقلاب را از جمله برنامه های سیما و فصل انتخاب و اون بیرینجی مجلس را از جمله برنامه های شاخص صدای مرکز آذربایجان غربی در آستانه انتخابات مجلس یازدهم دانست.

مجرد اضافه کرد : ۱۸۰ میان برنامه "من انتخاب می کنم" با موضوع طرح دیدگاههای مردم و۶۰ میان برنامه "آیا می دانید" در خصوص الزامات انتخاباتی از جمله دیگر برنامه های شبکه استانی در این ایام است . وی با اشاره به عملکرد واحد خبر شبکه استانی در طول ایام انتخابات نیز گفت :

تولید مستند های خبری فاخر با موضوع انتخابات ، انعکاس مطالبات مردمی از دست اندرکاران و نامزدهای انتخاباتی ، تهیه و تولید برنامه های گفتگوی ویژه خبری با دعوت از مسئولان برگزاری انتخابات مجلس یازدهم ، تهیه و تولید بسته های ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی و بسته ویژه انتخابات ، تولید تحلیل ها و اخبار ویژه و ارسال به ستاد مرکزی و توجه جدی به اخبار انتخاباتی شهرستان های استان از جمله اقدامات موثر در واحد خبر است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با تشریح اقدامات فضای مجازی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی افزود: تولید موشن گرافی ، اینفوگرافی ، پوستر ، عکس و پویانمایی مرتبط با انتخابات از جمله فعالیت های انجام شده در این بخش است. وی تولید ۱۸ قطعه موسیقی جدید با موضوع انتخابات ، انقلاب ، سردار شهید سپهبد سلیمانی را از دیگر اقدامات این مرکز در سالجاری عنوان کرد.

مجرد با اشاره به این که از ابتدای سالجاری ۵۸ نظر سنجی اجتماعی ، رسانه ای و انتخاباتی در استان توسط صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی انجام شده است گفت : از این تعداد ۱۲ نظر سنجی مربوط به موضوع مهم انتخابات بوده و ۲۸ نظر سنجی دیگر نیز تا روز انتخابات انجام خواهد شد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با بیان این که این مرکز توانست در جشنواره فنی مراکز استان ها عنوان مرکز برتر فنی را از آن خود کند ، افزود : از دیگر اقدامات فنی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی افزایش تعداد شبکه های رادیویی در فرکانس اف ام در ارومیه است که از ۱۰ شبکه رادیویی به ۱۶ شبکه رادیویی افزایش پیدا کرده است. وی همچنین از افتتاح ۲۶۵ طرح در شبکه استانی خبر داد و افزود : این طرح های عمرانی و رسانه ای با اعتبار ۳۴ میلیارد تومان آماده بهره برداری است . مجرد از تولید سه سریال در سالجاری در صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز خبر داد و گفت : سریال های دخترم نرگس ، قرارسیز و خام خیال از جمله این سریال ها هستند. 10/11/1398

آدرس کوتاه :