سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تردد در تمامی جاده های استان برقرار است - نمایش محتوای خبر

 

 

تردد در تمامی جاده های استان برقرار است

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

ارسلان شکری گفت: با وجود بارش شدید برف در محور‌های آذربایجان غربی از بامداد امروز و در پی تلاش راهداران هیچ محور اصلی و شریانی در سطح استان مسدود نیست. شکری با تاکید بر ضرورت رعایت توصیه‌های ایمنی افزود: امروز شاهد بارش برف در کلیه شهرستان‌های استان بجز چالدران و ماکو بودیم که با تلاش راهداران تمامی محور‌های ارتباطی اصلی وشریانی این شهرستان‌ها باز و تردد در آن‌ها برقرار است، اما بدلیل برودت هوا امکان لغزندگی در سطح این جاده‌ها وجود دارد که می‌بایست هم استانی‌های عزیز از سفر‌های غیرضروری خودداری کرده و در صورت ضرورت وسایل و تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند. او ادامه داد: در حال حاضر جاده دسترسی به ۱۱ روستای شهرستان‌های ارومیه، تکاب، سلماس و پیرانشهر مسدود گزارش شده که بدلیل اولویت در گشودن محور‌های اصلی و شریانی پس اتمام عملیات از این معابر و اطمینان از باز ماندن آن در ادامه روز نسبت به بازگشایی محور‌های روستایی اقدام خواهد شد. این مقام مسئول با اشاره به عملیات راهداری زمستانی در بیست و چهار ساعته گذشته توسط راهداران استان آذربایجان غربی افزود: در این عملیات ۷۶ نفر از همکاران راهدار نسبت به برفروبی ۳۱۰ کیلومتر از محور‌های ارتباطی استان اقدام و با مندی از ۳۰ دستگاه ماشین آلات نسبت به نمک پاشی و شن ریزی به میزان ۲۳۰ تن جهت تردد ایمن مسافران اقدام نمودند و این عملیات با توجه به گستره بارندگی‌ها در روز جاری با شدت و گسترده بیشتری ادامه خواهد داشت.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.