جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تداوم سیر صعودی بورس - نمایش محتوای خبر

 

 

تداوم سیر صعودی بورس

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی

 مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی افزود : در هفته گذشته پس از چند هفته افزایش معاملات در تالار بورس حجم معاملات در حدود نزدیک به ۴۵۴ میلیارد و ۲۹۱ میلیون ریال توقف کرد و به تعداد بالغ بر ۶۹ میلیون و ۱۶۶ هزار برگ اوراق اسناد خزانه اسلامی، سهم و حق تقدم از سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی در بورس استان خرید و فروش شد. جوادی گفت : سهم خرید و فروش سهام نیز در تالار بورس استان تقریبا مساوی بود به طوری که ۴۹ درصد از سهم معاملات به خرید و ۵۱ درصد نیز به فروش سهام اختصاص یافت. وی از رکورد شکنی مجدد در شاخص در تالار بورس استان نیز خبر داد و افزود : در هفته گذشته شاخص بورس استان با حدود ۱۰ هزار و ۷۶۶ واحد افزایش یافت از مرز ۳۶۱ هزار واحد گذشت و به ۳۶۱ هزار و ۸۸ واحد رسید. مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی ادامه داد : شاخص کل بازار فرابورس نیز تحت تاثیر این افزایش با ۱۳۱ واحد افزایش نسبت به هفته قبل به رقم ۴ هزار و ۶۶۲ واحد رسید. وی اضافه کرد : در طول هفته گذشته ۱۲ کارگزار از ۱۶ ایستگاه معاملاتی، سهام و حق تقدم ۳۲۸ شرکت را در تالار بورس ارومیه معامله کردند که شرکت کارگزاری نیروگاهی ایران بیشترین ارزش معاملاتی تالار بورس منطقه را با ۵ درصد به خود اختصاص داد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.