جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تدارک ویژه صدا‌وسیمای مرکز آذربایجان غربی در روز انتخابات - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

تدارک ویژه صدا‌وسیمای مرکز آذربایجان غربی در روز انتخابات

تدارک ویژه صدا‌وسیمای مرکز آذربایجان غربی در روز انتخابات


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صدا‌وسیمای مرکز آذربایجان غربی در روز دوم اسفند،همزمان با برگزاری  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌ از ساعت 7 صبح حضور حماسی و پرشور مردم در پای صندوق های رای را بطور زنده از اقصی نقاط استان به تصویر می کشد.

ویژه برنامه (یاشا ایران) از اولین ساعات برگزاری انتخابات به صورت زنده از سیمای آذربایجان غربی پخش می‌شود. این ویژه برنامه با بخش‌های مختلف از جمله ارتباط زنده با شعب مختلف اخذ رای و به تصویر کشیدن حضور پرشور مردم در انتخابات، تهیه گزارش‌های مردمی، تهیه گزارش از مسئولان استان، ارتباط با ستاد انتخابات استان ، بحث‌های کارشناسی، ارتباط با شهرستان‌ها و پخش سرودهای پرشور انتخاباتی به تهیه کنندگی داود غفاری آذر و اتابک حبیبی حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای را پوشش می‌دهد.

رادیو چی چست هم با ویژه برنامه های (سلام یاشایش و انتخاب عرصه سی) از اولین لحظات برگزاری انتخابات تا پایان رای گیری  به صورت زنده  به انعکاس شور حماسی مردم می پردازد. در این برنامه ها با تدارک بخش‌های مختلف از جمله گزارش، تلفن‌های مردمی، پیامک‌های مخاطبان، سرودهای حماسی، بحث‌های کارشناسی، دعوت از فرمانداران ، مسئولان ستاد انتخابات و هیات نظارت استان ، ارتباط با خبرنگاران شهرستان‌های استان و برقراری ارتباط زنده با 11 استان کشور، سعی می‌شود تا مخاطبان در جریان شور انتخابات و حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای در سطح استان قرار گیرند.

همچنین17 گروه تلویزیونی در روز 2 اسفند برای تهیه گزارشهای مردمی و انعکاس حضـور پرشـور مردم در پای صندوق های رای از اولین ساعت تا پایان زمان رای گیری تلاش خواهند نمود.6 گروه رادیویی بابیش از12 گزارشگر و نزدیک به 14 گروه خبری در مرکز استان و نیز 17 خبرنگار در شهرستانها آماده انعکاس حضور مردم و پوشش حماسه ای دیگر در این خطه از کشورمان هستند.

 حوزه فنی مرکز نیز با استقرار پنج واحد سیار رادیویی و تلویزیونی و بهره گیری از امکانات فیبرنوری در مناطق مختلف ارومیه ،  علاوه بر ارتباط زنده از 25 نقطه شهری و روستایی با اعزام اکیپ ، امکان برقراری ارتباط زنده تلویزیونی و رادیویی از شعب اخذ رای 12 شهرستان و شبکه های سراسری را نیز فراهم نموده است . واحد خبر هم در روز انتخابات با پوشش خبری رویدادهای مرتبط با انتخابات و تدارک 14 بخش خبری رادیو و 9 بخش خبری سیما اخبار و اطلاعیه های مربوط به انتخابات را به سمع و نظر مخاطبان می رساند . ایجاد صفحه ویژه انتخابات در وب سایت مرکز، توزیع محتوای تولیدی در بسترهای مختلف فضای مجازی ، انتشار نماهنگ و سرود با موضوع انتخابات و تولیدات ویژه در قالب های فتو کلیپ ، موشن گرافی با موضوع انتخابات ، مسابقه ، اینفوگرافی بیانات امام و رهبری از جمله اقداماتی است که فضای مجازی در دستور کار دارد.

 

 

آدرس کوتاه :