سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تدارک مرکز آذربایجان غربی بمناسبت ولادت امام علی (ع) - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

تدارک مرکز آذربایجان غربی بمناسبت ولادت امام علی (ع)

تدارک مرکز آذربایجان غربی بمناسبت ولادت امام علی (ع)


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی بمناسبت میلاد خجسته مولی الموحدین حضرت علی (ع) وگرامیداشت روز پدر با تدارک ویژه برنامه های شاد و متنوع همراه مخاطبان خواهد بود .

سیمای آذربایجان غربی با ویژه برنامه زنده رسم عاشقی در روز میلاد از ساعت 8:30 بمدت60 دقیقه به تهیه کنندگی اتابک حبیبی این مناسبت فرخنده را با دعوت از پدران نمونه جشن می گیرد . برنامه (ائویمیز) با پرداخت به این مناسبت در طول هفته بصورت زنده بعد از اذان ظهر با تبیین سیره اخلاقی و عملی امام علی (ع) در خانواده ها به تهیه کنندگی داود غفاری آذر بر روی آنتن        می رود . همچنین برنامه شبانگاهی ( اولدوز ) نیز روز چهارشنبه 6 اسفند از ساعت 21 بمدت 60 دقیقه در شب میلاد با آیتم های شاد و متنوع به موضوعات حول محور جشن میلاد امام اول شیعیان می پردازد . برنامه سلام اوشاقلار هم روز میلاد ، بمناسبت روز پدر و ولادت حضرت علی (ع) بمدت 40 دقیقه برای کودکان و نوجوانان بصورت ویژه پخش می شود .  رادیو چی چست نیز بمنظور بررسی و تبیین ابعاد شخصیتی و سیره عملی و اخلاقی امام علی (ع) بعنوان الگوی شجاعت ،عدالت ، راستی و مردانگی و از جعبه جادویی رادیو ویژه برنامه بایراملیق  را در روز پنجشنبه از ساعت 10 بمدت 120 دقیقه  پخش می کند . برنامه عصر گاهی بیرآخشام بیرسلام نیز بمدت 90 دقیقه از ساعت 17 با آیتم های شاد و متنوع  با دعوت از هنرمندان ، خوانندگان ، نمایش های طنز ، گزارش بر روی آنتن می رود . برنامه های ائل سوزو ، عصر جوانی ، نغمه لر و سئوگی سارایی نیز از روز 5 اسفند با پخش گزارش ، دعوت از هنرمندان و نمایش های طنز به موضوع ولادت حضرت امام علی (ع) و روز پدر می پردازد .

ولایت بایرامی در رادیو چی چست

صدای مرکز آذربایجان غربی بمناسبت 13 رجب ، سالروز میلاد خجسته مولی الموحدین حضرت علــی (ع) از شخصیت و برکات محبت آن امام همام در روز 11 فروردین برنامه پخش می کند .

رادیو چی چست ویژه برنامه (ولایت بایرامی) را با هدف تبیین شخصیت امام اول شیعیان بمدت 210 دقیقه  در دو بازه صبح از ساعت 11  به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی و بعدازظهر از ساعت 18 به تهیه کنندگی مرجان جوادی بصورت زنده پخش می کند . مناقب حضرت علی علیه السلام ، آثار محبت امام علی (ع) در سبک زندگی علوی و نقش و تاثیر محبت آن امام همام در اعمال و رفتار محبان آن حضرت ، از جمله موضوعاتی است  که در این برنامه به آن پرداخت می شود. همچنین خانواده علوی سالم با محوریت پدر با توجه به سیره پدرانه حضرت امیر(ع) و بهره مندی از سیره امام علی (ع) از جمله موضوعاتی است که توسط کارشناس برنامه تقدیم  مخاطبان رادیو چی چست می شود. در این برنامه با مراکز مشهد و قم نیز ارتباط استودیویی برقرار خواهد شد .

 

آدرس کوتاه :