حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تجلیل از خبرنگاران مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تجلیل از خبرنگاران مرکز آذربایجان غربی

روابط عمومی/ رویدادهای مرکز

 

در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار در سالن جلسات مرکز آذربایجان غربی با حضور مهندس مجرد مدیر کل مرکز برگزار شد،  از خبرنگاران و تلاشگران واحد خبر تقدیر شد .

مجرد مدیر کل مرکز آذربایجان غربی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و همه شهدای عرصه اطلاع رسانی و تبریک روز خبرنگار گفت : خبرنگاران و اصحاب قلم باید ضمن شناخت دقیق از مطالبات مردمی ، با انگیزه مضاعف نسبت به رفع مشکلات و توسعه و تعالی استان و عمل به منویات رهبری تلاش نمایند وی دقت ، سرعت و رعایت اخلاق حرفه ای را در کار اطلاع رسانی بسیار مهم و ضروری دانست و خاطر نشان کرد : با برخورد مدبرانه با وقایع در عرصه اطلاع رسانی صحیح به افکار عمومی و جامعه باید از ظرفیت بالایی که حوزه خبر مرکز برخوردار است به نحو احسن استفاده کرد . مدیرکل مرکز به روند رقابتی رسانه ها در سالهای اخیر نیز اشاره کرد و بر ضرورت تولید اخبار حرفه ای با مد نظر قرار دادن سواد رسانه ای مخاطبان تاکید کرد .

کاملی معاون خبر مرکز نیز در این مراسم با قدر دانی از تلاش های انجام گرفته به بیان گزارشی از عملکرد حوزه خبر پرداخت و از راه اندازی صفحه استانی خبر گزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در آینده نزدیک خبر داد .

در پایان این مراسم از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد .

آدرس کوتاه :