رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تجلیل از خبرنگاران مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تجلیل از خبرنگاران مرکز آذربایجان غربی

تجلیل از خبرنگاران مرکز آذربایجان غربی

 

تجلیل از خبرنگاران مرکز آذربایجان غربی

مدير كل صداوسيماي مركز آذربايجان غربي در این مراسم که در سالن جلسات این مرکز برگزار شد ،  گفت : وظيفه اصلي خبرنگاران رسانه ملي در استان تقویت وحدت و انسجام ملي است.

مجرد كه به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار در جمع خبرنگاران صداوسيماي مركز آذربايجان غربي سخن مي گفت افزود : آذربايجان غربي يكي از استانهاي حساس و مهم  كشور است و با اوج گرفتن مسائل منطقه اي در كشورهاي همسايه
مي توانست هدف برنامه ریزی های دشمنان قرار گیرد كه با تدابير مسئولان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و در راس آن رهبر معظم انقلاب ظرفیت تنوع اقوام و مذاهب به نقطه قوت تبديل شده و همزيستي مسالمت آميز مردم در اين استان زبانزد مردم كشورهاي منطقه است.

مديركل مركز آذربايجان غربي با اشاره به جايگاه استان در برخي شاخصهاي توسعه تصريح كرد : وظيفه اطلاع رساني دستاوردهاي نظام و دولت نقش مهمي است كه برعهده صداوسيما گذاشته شده است و خبرنگاران خبرگزاري صداوسيما در این زمینه با احساس مسئولیت  و با نگاه عالمانه به مسائل توسعه استان عميق تر ورود میكنند.

آقاي مجرد رسانه ملي در استان را نقطه تلاقي مردم و دولت عنوان كرد و گفت :در سال دولت و ملت همدلي و همزباني بايد با نقد روشها و ايجاد گفتمان مناسب براي بروز فرصت های  جديد تلاش كنيم. مديركل صداوسيماي مركز آذربايجان غربي در بخش ديگري از سخنان خود به سالروز شهادت شهيد صارمي و روز خبرنگار نيز اشاره كرد و گفت : بسياري از مناسبتها در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مزين به نام شهدا شده است و نامگذاري روز شهادت شهید صارمی به عنوان روز خبرنگار فرصتی مناسبی است تا بتوانيم در مسير نوراني و مسئوليت آفرين شهدا قدم برداريم.

در اين مراسم چند تن از معاونین صداوسیما و خبرنگاران به ارائه نظرات خود در خصوص اهمیت اطلاع رسانی پرداختند و در پایان از تلاش خبرنگاران و ديگر تلاشگران عرصه خبر صداوسيماي مركز آذربايجان غربي قدرداني شد.

 

 

آدرس کوتاه :