جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

تجلیل از تیم های برتر مسابقات جام رسانه در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از تیم های برتر مسابقات جام رسانه در ارومیه

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

تجلیل از تیم های برتر مسابقات جام رسانه در ارومیه

مراسم تجلیل از تیم های برتر مسابقات فوتسال جام رسانه گرامیداشت شهدای خبرنگار برگزار گردید .

در مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و قائم مقام صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تیم های برتر سومین دوره مسابقات فوتسال جام رسانه گرامیداشت شهدای خبرنگار مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما روز سه شنبه 25 اسفندماه طی مراسمی با حضور چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و خوشدلی قائم مقام صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی از تیم های برتر سومین دوره مسابقات فوتسال جام رسانه گرامیداشت شهدای خبرنگار و نیز مسابقات تیراندازی بانوان خبرنگار تجلیل بعمل آمد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این آئین با تاکید بر اهمیت ورزش و تاثیر آن بر سلامت جسم و روحف گفت : ورزش عاملی مهم در جامعه محسوب می شود که تضمین کننده نشاط و پویایی افراد جامعه به شمار می رود .

قائم مقام صدا و سیمای مرکز استان نیز در این آئین بر اهمیت ورزش و تاثیر آن در نشاط اجتماعی اشاره کرد و گفت : اصحاب رسانه بایستی برای پویایی در جامعه همواره به امر ورزش توجه ویژه ای داشته باشند .

خوشدلی در ادامه به تاثیر ورزش در شخصیت اجتماعی اشاره کرد و گفت : شخصیت اجتماعی بیان کننده رشد صحیح و طبیعی روانی افراد است. لذا افراد ورزشکار را از فردگرایی و خود محوری خارج کرده و رشد روحیات طبیعی را در فرد بهبود می بخشد که در نتیجۀ شکوفا شدن این استعداد، فرد با سایر افراد اجتماع آسانتر ارتباط برقرار کرده و در کنار آنها زندگی می نماید.

سومین دوره مسابقات فوتسال جام رسانه مهرماه سالجاری به همّت روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و همکاری هیأت های فوتبال،  تیراندازی و همگانی و با شرکت تیم های: شهید آوینی واحد خبرصدا و سیما، شهیدان آهندوست اداره کل ورزش و جوانان، شهید نیکخواه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان و شهید صارمی خبرنگاران بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار گردید که در پایان تیم شهید آوینی صدا و سیما به مقام قهرمانی رسید و تیم های شهیدان آهندوست، شهید صارمی و شهید نیکخواه بترتیب عناوین دوم تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم شهید نیکخواه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان رسید و حجت فیروزبخت نیز از این تیم بعنوان بازیکن اخلاق معرفی گردید.

بهزاد بهکامی و  قاسم اسدی نیز از تیم شهید آوینی صدا و سیما عناوین بهترین دروازه بان و بهترین بازیکن را به خود اختصاص دادند.

خانم ها مریم رسولی، طاهره نوید آرین و سارا احمدی نیز در مسابقات تیراندازی حائز عناوین برتر شده بودند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.