جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تجلیل از برگزیدگان جشنواره چاپ و هنر - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برگزیدگان جشنواره چاپ و هنر

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

در این جشنواره بهترین چاپخانه ها ، مدیران فنی چاپ ،لابراتوار ،بهترین کانون تبلیعاتی ،بهترین طراح و بهترین گرافیست ها استان و هم چنین پیشکسوتان این صنعت معرفی و از آنها با اهداء لوح و جوایز تجلیل شد. نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه در جمع خانواده صنعت چاپ استان در این جشنواره با بیان اینکه صنعت چاپ نقش ارزنده ای در تقویت فرهنگ ایرانی اسلامی دارد گفت؛ در عصر جدید که فضای مجازی قدرت عمل را دردست گرفته است و کتاب را تحت تاثیر قرار داده است وظیفه فعالان چاپ است که پیوند بین مردم و کتاب را دوباره برقرار کنند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی با اشاره به سال رونق تولید ملی خاطرنشان کرد؛چاپ و گرافیک با حضور موثر در صنعت و ارتقاء شاخص های بسته بندی میتواند در تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری در رونق تولید ملی هم موثر باشند. حجت الاسلام خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی هم در این مراسم از فعالیت ۴۰۰ واحد چاپی با اشتعال زایی نزدیک به ۲ هزار نفر خبر داد و تصریح کرد؛ با توجه به موقعیت خاص استان نیاز به حمایت بیشتر دولت برای توسعه صنعت چاپ با راه اندازی شهرک های چاپ را داریم. محبی رئیس اتحادیه صنف چاپ ،کانون های تبلیغای و گرافیک هم از ضرورت سرمایه گزاری در این بخش به عنوان یک راهکار مناسب پیوند صنعت و هنر خبر داد و گفت؛ از سرمایه گزاران صنعت چاپ و بسته بندی حمایت ویژه خواهد شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.