جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تجلیل از برگزار کنندگان مراسم معنوی جمع خوانی قرآن کریم - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برگزار کنندگان مراسم معنوی جمع خوانی قرآن کریم

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

مجرد در مراسم تجلیل از برگزار کنندگان مراسم معنوی جمع خوانی قرآن کریم ارومیه در ماه مبارک رمضان امسال افزود: حضور قاریان ممتاز و مطرح کشوری همچون آقای وکیلی، تلاش خستگی ناپذیر و مداوم حوزه های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی و همکاری دستگاه های اجرائی، فرهنگی و انتظامی این مراسم معنوی را به یکی از منظم ترین و بهترین محافل جمع خوانی قرآن کریم کشور تبدیل کرد. وی اضافه کرد: صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی توانست علاوه بر پوشش زنده روزانه جمع خوانی قرآن کریم در مصلای امام خمینی ( ره ) ارومیه سایر محافل جمع خوانی در شهرستان های این استان را نیز پوشش دهد. مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات خدمتگزاران در صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی و اعضای موسسه علوم قرانی آل یاسین گفت: برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن کریم یکی از اتفاقات مهم فرهنگی در این استان و حاصل تلاش چندین ساله فعالان قرآنی ست. حجت الاسلام حسینخانی افزود : توفیق خدمت به ساحت مقدس قرآن کریم یکی از عنایات بزرگ الهی است و خادمان و فعالان قرآنی باید قدر این نعمت الهی را بدانند. وی همچنین از خدمات و همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، نیروی انتظامی، اوقاف و امور خیریه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در برگزاری هرچه با شکوهتر محفل جمع خوانی قرآن کریم در ارومیه تقدیر کرد. احمدی مدیر موسسه قرآنی آل یاسین نیز در این مراسم گزارشی از روند برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن کریم ارائه کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.