حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

تبیین دستاوردهای چهل ساله نظام نیازمند عزم جهادی است - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

تبیین دستاوردهای چهل ساله نظام نیازمند عزم جهادی است

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

مجرد در نشست هم اندیشی با مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی که با موضوع نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صداوسیمای آذربایجان غربی برگزار شد ، بر لزوم توجه به دستاوردهای معنوی نظام در کنار دستارودهای مادی انقلاب اسلامی تاکید کرد.

مهندس مجرد مدیر کل مرکز آذربایجان غربی در این نشست ضمن خیر مقدم به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و با گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدری که در بالندگی انقلاب اسلامی مسیر پر افتخار ایثار و شهادت را برگزیدند ، گفت : انقلاب اسلامی ایران با رویکرد دینی و با طلایه داری امام خمینی (ره) و پشتوانه مردمی گسترده توانست به استبداد و تسلط بیگانگان خط بطلان کشیده و در بیداری منطقه و جهان نقش مهمی را ایفا نماید.

 مدیر کل مرکز آذربایجان غربی به ضرورت کار رسانه ای با تعامل و همکاری همه دستگاههای اجرایی برای تشریح موفقیت های چهل سال گذشته در موضوعات مختلف با وجود دشمنی ها و فشارهای نظام سلطه اشاره کرد و افزود : با توجه به  تحول نسلی که امروزه در جامعه شاهد آن هستیم باید بطور مستدل به پرسش های نسل جوان جامعه که ذهنی خلاق و حقیقت جو دارند با رویکرد بازخوانی اوضاع کنونی پاسخ گفت و این باید در دستور کار اصحاب رسانه و همه روابط عمومی های دستگاههای اجرایی قرار گیرد.

 وی به دستاوردهای معنوی و مادی انقلاب که با تکیه بر خود باوری بدست آمده اشاره کرد و خاطر نشان کرد : خود باوری علمی در دانشگاهها و استقلال علمی و سیاسی ، امنیت موجود و ظرفیت هایی که در کشور به برکت انقلاب حاصل شده است را باید قدر دانست و در این راستا رسانه استانی آمادگی دارد دستاوردهای چهل ساله همه دستگاهها را در معرض دید و اطلاع رسانی مردم قرار دهد .

مدیر کل مرکز آذربایجان غربی تصریح کرد: برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دشمنان برنامه ریزیهای گسترد ه ای از جمله ایجاد یاس و نا امیدی و برجسته نمودن مشکلات در میان آحاد جامعه هستند که روابط عمومی دستگاهها باید بصورت کارآمد و بهره گیری از شیوه های نوین اطلاع رسانی عملیات روانی آنان را نقش بر آب نمایند .

 مدیر کل روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی هم دراین جلسه به جنگ رسانه ای که از سوی نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی راه اندازی شده اشاره کرد و گفت : روابط عمومی ها با انجام کار فرهنگی ضمن خنثی سازی عملیات روانی دشمنان که نسل جوان را هدف قرار داده اند باید داشته ها و دستاوردها دستگاههای مرتبط را منتشر و معرفی نمایند . وی جریان شناسی سیاسی ، افکار سنجی مخاطبان دستگاههای اجرایی ، بیان شفاف دستاوردها با رویکرد صداقت و صراحت ، پاسخگویی به نقد های غیر منصفانه و شهبه افکنانه ، رصد اخبار و اطلاع رسانی مدرن در بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بسیار مهم و ضروری دانست و گفت : فرصت ایجاده شده از سوی رسانه استانی برای همه  دسگاههای اجرایی فرصت طلایی برای بیان خدمات نظام اسلامی به مردم است که باید قدر دانسته شود .

در پایان این جلسه هر یک از مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان به بیان نظرات و دیدگاههای خود پیرامون موضوع نشست پرداختند.