جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تبدیل شبکه های جی اس ام روستایی به ام سی ای در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

تبدیل شبکه های جی اس ام روستایی به ام سی ای در کشور

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 جلیل نژاد مدیر کل ارتباطات و فناوری ارتباطات استان اذربایجانغربی در این تبدیل شبکه های جی اس ام روستایی به ام سی ای در کشورجلسه گفت: در کشور، استان آذربایجانغربی در تبدیل شبکه های جی اس ام روستایی به ام سی ای بصورت پایلوت انتخاب شده ودر 4 شهرستان شمال استان این عملیات با موفقیت اجرا شد . او با اعلام اینکه این طرح در ماکو ، پلدشت ، شوط و چالدران صورت گرفت گفت : این طرح در شهرستانهای دیگر نیز تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید . جلیل نژاد گفت بیشترین سایت جی اس ام روستایی در کشور در استان اذربایجانغربی است که تا پایان سال جاری 169 سایت جی اس ام به سایت ام سی ای تبدیل خواهد شد . فاضلی مدیر کل سازمان تنظیم و مقررات رادیوی استانهای اذربایجانغربی اذربایجانشرقی و اردبیل هم در این جلسه با بیان اینکه تا پایان سال جاری در تمامی روستاهای استان اذربایجانغربی ارتباطات موبایل برقرار می شود گفت: در سال 98 هم عملیات برگردان سایت های جی اس ام به ام سی ای در استانهای اذربایجانشرقی و اردبیل آغاز خواهد شد . شریف پور نماینده مردم شهرستانهای ماکو ، پلدشت . چالدران و شوط در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه گفت خواسته اصلی مردم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ارایه خدمات مطلوب در جهت قطعی تلفن های خانگی ،انتن دهی موبالیل و اینترنت پر سرعت است مهران صفری سرپرست فرمانداری شهرستان پلدشت هم در این جلسه گفت در حال حاضر 42 روستای این شهرستان از خدمات اینترنت پر سرعت بهره مند هستند و تا پایان نیمه اول سال اینده 26 روستای شهرستان پلدشت از خدمات اینترنت پر سرعت بهره مند خواهند شد .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.