جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

تاکید بر تشدید بازرسی ها در بازار - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر تشدید بازرسی ها در بازار

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

شهدی در سی و ششمین جلسه تنظیم بازار استان، با قدردانی از حضورفعال بازرسان سازمان صمت و اتاق اصناف در بازرسی قیمت کالا در بازار گفت: با توجه به فرارسین پایان سال و افزایش خرید های مردم، ضروری است برای اطمینان و آرامش مردم از قیمت کالا و خدمات در بازار، این بازرسی ها تشدید شود. وی از اقشار مختلف مردم بخاطر همراهی با مسئولان در اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین و همچنین اطلاع رسانی از وضعیت بازار در راستای کنترل قیمت ها قدردانی کرد و گفت: مردم ایران اسلامی همیشه در کنار مسئولان هستند و مسئولان نظام اسلامی نیز تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به آنان انجام می دهند. وی در ادامه از اعضای ستاد تنظیم بازار استان ، رسانه ها و بویژه صدا و سیما در جهت مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی وضعیت بازار و کنترل قیمت ها قدردانی کرد. وی ادامه داد خوشبختانه هیچ مشکلی از بابت تامین کالاهای اساسی مردم در استان وجود ندارد و مردم از این نظر اطمینان خاطر داشته باشند. در این جلسه همچنین در خصوص وضعیت ترخیص کالاها از گمرکات استان ، روند توزیع گاز مایع در استان ، ارتقای کیفیت نان تولیدی و همچنین نظارت بیشتر بر بازار میوه و تره بار بحث و تبادل نظر شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.