سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

تاکید برتقویت جنبه علمی و آموزشی حوزه های علمیه - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید برتقویت جنبه علمی و آموزشی حوزه های علمیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این جلسه تقویت جنبه علمی و آموزشی حوزه های علمیه را یکی از نکات مهم و ضروری در مدارس علوم دینی عنوان کرد و بر لزوم کاربردی سازی آموزش های طلاب و افزایش محتوای علمی در آموزش های مختلف تاکید کرد. حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت : استفاده از اساتید مجرب و متخصص برای ارتقای سطح علمی مدارس علوم دینی از جمله نکاتی است که باید مسئولان حوزه های علمیه استان بدان بیش از پیش توجه داشته باشند. در این جلسه حجت الاسلام محمدی مدیر حوزه های علمیه استان و مسئولان آموزشی حوزه های علمیه نیز به بیان نکته نظرات خود پرداختند. امام جمعه ارومیه همچنین در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان بر توجه جدی به توسعه فرهنگ اقامه نماز جمعه در استان تاکید کرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با بیان لزوم تبلیغ اقامه نماز جمعه به وسیله دستگاههای مختلف مرتبط افزود: همان گونه که رهبر معظم انقلاب نیز تاکید دارند باید نمازهای جمعه از لحاظ کمی و کیفی ارتقا یافته و ائمه جمعه نیز مباحث بروز سیاسی و اجتماعی را مطرح کنند. حضرتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، حجت الاسلام خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان نیز در این جلسه به بیان دیدگاههای خود پرداختند. در این جلسه اعضای حاضر در خصوص اجرایی شدن طرح موزه مفاخر استان و برگزاری مراسم چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه در پنجم مرداد ماه ۱۳۵۷ بحث و تبادل نظر کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.