جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

بیش از ۱۳۰۰۰ نفر به پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی مراجعه کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۱۳۰۰۰ نفر به پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی مراجعه کردند

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

آقای سعید رهبر سوره مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی درخصوص اقدامات روز چهاردهم از طرح ملی و ایمنی و سلامت نوروزی گفت: ۹ مورد گزارش حادثه وجود داشت که ۸ مورد حادثه جاده‌ای و یک مورد حادثه کوهستان بود. وی، افزود: در این حوادث ۱۸ نفر حادثه دیده و ۱۲ نفر مصدوم شدند همچنین ۵ نفر از حادثه دیدگان به مراکز درمانی منتقل و ۳ نفر به صورت سرپایی مداوا شد و یک نفر متاسفانه فوت شد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، ابرازکرد: ۱۶۱ نیروی عملیاتی، ۲۹ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات، ۳ دستگاه کمک دارد و یک فروند بالگرد هوایی وجود داشت. وی، تصریح کرد: همچنین ۱۳ هزار و ۳۵۱ نفر به پست‌های ایمنی و سلامت مراجعه کرده و یک هزار و ۱۷۸ نفر به خیمه نماز، یک هزار و ۷۲۷ نفر ایستگاه سلامت، یک هزار و ۵۶۳ نفر دوستدار کودک و ۵۸ نفربه سحاب مراجعه کرده اند. آقای رهبرسوره، با بیان اینکه ۲ هزار و ۳۹ نفر به کمپین بهرفت در این روز پیوستند ابراز کرد: ۴ هزارو ۴۱۳ عدد نقشه، ۳ هزار و ۲۶۱ عددبروشور و ۳ هزار و ۴۶۰ عدد اقلام آموزشی و انگیزشی بین مسافران توزیع شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.