رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح آیت الله وحیدی در میاندوآب - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح آیت الله وحیدی در میاندوآب

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح آیت الله وحیدی در میاندوآب

 

 

                        

تقاطع غیر همسطح آیت الله وحیدی شهر میاندوآب عصر روز دوشنبه با حضور استاندار آذربایجان غربی بهره برداری بهره برداری شد.

در آیین افتتاح این طرح عمران شهری که در مجتمع فرهنگی و هنری میاندوآب و با حضور نمایندگان مردم میاندوآب ، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استان و این شهرستان برگزار شد ، استاندار آذربایجان غربی رقابت سالم برای خدمتگزاری به مردم را یکی از اصول اساسی نظام عنوان کرد.

قربانعلی سعادت افزود: در نظام اسلامی باید تنها هدف کارگزاران و مسوولان خدمت به مردم باشد و نباید فرصت خدمتگزاری به مردم را با بگو مگوهای بیهوده به هدر داد.

وی با بیان اینکه در استان آذربایجان غربی هم اکنون 40 هزار نفر نیروی تحصیلکرده بیکار وجود دارد ، بیان کرد: مسوولان و مردم باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا به جای پرداختن به امور حاشیه ای و جناحی برای رفع بیکاری در جامعه و ایجاد یک اقتصاد پایدار حرکت کنند.

سعادت اضافه کرد: باید با همدلی و همزبانی مدنظر رهبر معظم انقلاب و وحدت و همبستگی در چارچوب اهداف عالیه نظام حرکت کرده و بدانیم که عملکرد ما همواره زیر نظر مردم قرار دارد زیرا مردم همواره به عنوان بهترین ارزیاب قادرند در مورد مسئولان قضاوت کنند.

وی با بیان اینکه استان آذربایجان غربی با 17 هزار میلیارد ریال بدهی پس از دولت نهم و دهم تحویل مسوولان دولت یازدهم شده است ، گفت: بر همین اساس در استان تلاش شده است با مدیریتی با عنوان مدیریت بدون پول و با مشارکت مردم و بخش خصوصی طرح های عمرانی به اجرا گذاشته شود .

امام جمعه شهرستان میاندوآب نیز در این مراسم با بیان ویژگی های حکومت اسلامی گفت: همه باید هدفشان در هر سمت و مسئولیتی کسب رضای خدا و خدمت به مردم باشد.

حجت الاسلام حمید حسن زاده افزود: شهرستان میاندوآب نیازمند توجه ویژه مسوولان است تا بتواند به جایگاه واقعی خود در استان دست پیدا کند.

شهردار میاندوآب نیز در مورد اجرای این طرح عمرانی گفت: اجرای تقاطع غیر هم سطح آیت الله وحیدی براساس مطالعات ترافیکی شهری و برای افزایش تردد و تسهیل در عبور و مرور در اوایل سال 93 آغاز شده و با صرف بیش از 90 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

عبدالله عبداللهی افزود: احداث این طرح که در کریدور ترافیکی محور تبریز ـ ارومیه و همچنین تنها محور ارتباطی شهر با دانشگاه شهید باکری ، ایستگاه راه آهن و مزار شهدا می باشد ، نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی این نقطه از شهر دارد.

وی گفت: این تقاطع غیر همسطح دارای 345 متر طول ، 17 متر عرض ، شش دهنه پل و چهار باند عبوری است.

همچنین با حضور استاندار آذربایجان غربی عملیات احداث زیرگذر سه راهی انقلاب شهر میاندوآب با 55 میلیارد ریال اعتبار اولیه آغاز شد .

شهرستان میاندوآب با 260 هزار نفر جمعیت بزرگترین شهرستان در جنوب آذربایجان غربی به شمار می رود که به دلیل قرار داشتن در مسیر استان های کردستان و آذربایجان شرقی از اهمیت زیادی برخوردار است .


جدیدترین اخبار

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات مجلس یازدهم در ۱۰ حوزه انتخابیه آذربایجان غربی را اعلام کرد.
تعطیلی همه مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی همه مدارس آذربایجان غربی
تمامی مدارس آذربایجان غربی تعطیل است.
حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
همه نسل ها در کنار هم برای ایران سربلند حضور دارند.

پربیننده ترین اخبار

تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت بعداظهر تعطیل شد.
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت صبح تعطیل شد.
انتخاب ۱۱
انتخاب ۱۱
در این بسته خبری آخرین اخبار و حواشی انتخابات مجلس یازدهم را مشاهده کنید.