حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

بصیرت رمز پیروزی ملت ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

بصیرت رمز پیروزی ملت ایران

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

بصیرت رمز پیروزی ملت ایران

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با بیان اینکه ملت ایران اسلامی با بصیرت و هوشیاری تمامی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کرده است گفت :

دشمنان با راهبرد جنگ نرم قصد آسیب زدن به ارزش های اسلام و انقلاب هستند که وقایع اخیر نشان از حرکت های پلید دشمنان به سرکردگی آمریکا بود . حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت :شبکه های متعدد ماهواره ای، اینترنت و فضای مجازی جولانگاه سیاستهای خصمانه آمریکا و ایادیش در جنگ با ملت سرافراز ایران شده است و امروز برای مقابله با آنها بصیرت و زمانشناسی مردم واجب و ضروری است. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به بیانات اخیر رهبرمعظم انقلاب در سالروز قیام مردم قم اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب به صراحت فرمودند که بین اسلام و ضد اسلام و جمهوری اسلامی ایران و آمریکا صلح برقرار نخواهد شد چراکه ما با باور کردن راه ائمه اطهار علیهم السلام و آموزه های امام حسین (ع) در جبهه خدا هستیم و آنها در جبهه طاغوت به سر می برند. وی خاطرنشان کرد در اتفاقات اخیر بنا به فرموده مقام معظم رهبری می بایست افرادی که به دلیل مشکلات معیشتی به وضعیت اقتصادی معترض بودند را با آنها که به مقدسات کشور توهین کردند تفکیک کنیم و مسئولان نیز باید با انتخاب مدیران مومن و خداشناس مشکلات اقتصادی جامعه را برطرف کنند. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه همچنین به مباحث معاد اشاره کرد و گفت با یادآوری مباحث مربوط به معاد تقوی و خداترسی در وجود انسان نهادینه می شود. حجت الاسلام و المسلمین قریشی در خصوص مباحث خانواده نیز به اهمیت پسندیده سخن گفتن در جامعه ، محیط کار و خانواده اشاره کرد و گفت: بدگویی، فحش و ناسزا شایسته مسلمانان نیست و مسلمان باید با کلام پسندیده نشاط را وارد خانواده خود کند. پیش از خطبه های نماز نیز مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان به چهارمین سالروز انتصاب حجت الاسلام والمسلمین قریشی با حکم رهبر معظم انقلاب به سمت نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان غربی اشاره و به تشریح دستاوردهای این انتصاب در استان در 4 سال گذشته پرداخت.جدیدترین اخبار

صلح و سازش 58هزار پرونده قضایی در شوراهای حل اختلاف
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
صلح و سازش 58هزار پرونده قضایی در شوراهای حل اختلاف
رئیس کل دادگستری استان گفت: 37درصد پرونده های قضایی در سال گذشته در شوراهای حل اختلاف استان به صلح و سازش طرفین دعوی ختم شده است.
ضرب الاجل معاون استاندار به موسسات مالی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
ضرب الاجل معاون استاندار به موسسات مالی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: برخی از موسسه های مالی و اعتباری باید تا 10 روز آینده بر تعهد خود مبنی بر پرداخت تسهیلات اشتغال جامه عمل بپوشانند.
برگزاری محفل خاطره گویی و شعر گویی مجاهد نستوه آذربایجان
برگزاری محفل خاطره گویی و شعر گویی مجاهد نستوه آذربایجان
ششمین محفل خاطره گویی و شعر گویی مجاهد نستوه آذربایجان حجت الاسلام و المسلمین حسنی با حضور اصحاب قلم و شاعران و نویسندگان استان در تالار مهدیه ارومیه برگزار شد.

پربیننده ترین اخبار

تکثیر بچه ماهی در مرکز پرورش ماهیان گرم آبی پلدشت
تکثیر بچه ماهی در مرکز پرورش ماهیان گرم آبی پلدشت
5 میلیون قطعه بچه ماهی امسال در مرکز پرورش ماهی پلدشت تکثیر و به منابع آبی شمال غرب کشور رها سازی می شود
انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر
دوباند تهیه و توزیع مواد مخدر در آذربایجان غربی متلاشی و 226 کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنها کشف و ضبط شد.
برداشت کلزا در پلدشت
برداشت کلزا در پلدشت
پیش بینی می شود در سالجاری بیش از 5 هزار تن کلزا از اراضی دشت شیبلوی پلدشت برداشت شود.