اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۶

بصیرت رمز پیروزی ملت ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

بصیرت رمز پیروزی ملت ایران

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

بصیرت رمز پیروزی ملت ایران

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با بیان اینکه ملت ایران اسلامی با بصیرت و هوشیاری تمامی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کرده است گفت :

دشمنان با راهبرد جنگ نرم قصد آسیب زدن به ارزش های اسلام و انقلاب هستند که وقایع اخیر نشان از حرکت های پلید دشمنان به سرکردگی آمریکا بود . حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت :شبکه های متعدد ماهواره ای، اینترنت و فضای مجازی جولانگاه سیاستهای خصمانه آمریکا و ایادیش در جنگ با ملت سرافراز ایران شده است و امروز برای مقابله با آنها بصیرت و زمانشناسی مردم واجب و ضروری است. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به بیانات اخیر رهبرمعظم انقلاب در سالروز قیام مردم قم اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب به صراحت فرمودند که بین اسلام و ضد اسلام و جمهوری اسلامی ایران و آمریکا صلح برقرار نخواهد شد چراکه ما با باور کردن راه ائمه اطهار علیهم السلام و آموزه های امام حسین (ع) در جبهه خدا هستیم و آنها در جبهه طاغوت به سر می برند. وی خاطرنشان کرد در اتفاقات اخیر بنا به فرموده مقام معظم رهبری می بایست افرادی که به دلیل مشکلات معیشتی به وضعیت اقتصادی معترض بودند را با آنها که به مقدسات کشور توهین کردند تفکیک کنیم و مسئولان نیز باید با انتخاب مدیران مومن و خداشناس مشکلات اقتصادی جامعه را برطرف کنند. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه همچنین به مباحث معاد اشاره کرد و گفت با یادآوری مباحث مربوط به معاد تقوی و خداترسی در وجود انسان نهادینه می شود. حجت الاسلام و المسلمین قریشی در خصوص مباحث خانواده نیز به اهمیت پسندیده سخن گفتن در جامعه ، محیط کار و خانواده اشاره کرد و گفت: بدگویی، فحش و ناسزا شایسته مسلمانان نیست و مسلمان باید با کلام پسندیده نشاط را وارد خانواده خود کند. پیش از خطبه های نماز نیز مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان به چهارمین سالروز انتصاب حجت الاسلام والمسلمین قریشی با حکم رهبر معظم انقلاب به سمت نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان غربی اشاره و به تشریح دستاوردهای این انتصاب در استان در 4 سال گذشته پرداخت.جدیدترین اخبار

این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
دانش آموزان روستای قره قوین بورالان، وجود پربرکت آقای سهیلی و خانم امیرپور زوج معلم دلسوز را موهبتی می دانند که با ورودشان به روستا دیگر حسرت ادامه تحصیل بر دل هیچ دانش آموزی نماند.
بازگشت به دوران مس !
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بازگشت به دوران مس !
مصنوعات مسی چندسالی بود که با ورود سایر ظروف صنعتی به بازار به حاشیه رانده شده بود، اما امروز شاهد هستیم که استفاده از ظروف مسی دوباره مورد اقبال خانواده ها قرار گرفته است.
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی

پربیننده ترین اخبار

ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و همدان در گذشته نه چندان دور زیستگاه میش مرغ بود اما در وضعیت کنونی نسل این پرنده در تمامی زیستگاه ها بجز دشت سوتاو بوکان منقرض شده است.
یادواره شهدای روستای قره باغ ارومیه 96/10/23
یادواره شهدای روستای قره باغ ارومیه 96/10/23
هفتمین یادوراه 57 شهید روستای قره باغ ارومیه برگزار شد.
قالیبافان بیمه می شوند 96/10/24
قالیبافان بیمه می شوند 96/10/24
قالیبافان در محدوده سنی 18 تا 50 سال می توانند سالیانه با پرداخت یک سوم حق بیمه از مزایای بیمه مستمری، بازنشستگی و از کار افتادگی صندوق بیمه اجتماعی بهره مند شوند.