جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

بسیج پیشتاز توسعه و سازندگی کشور - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

بسیج پیشتاز توسعه و سازندگی کشور

بسیج پیشتاز توسعه و سازندگی کشور


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

 

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با حضور در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با مهندس مجرد دیدار و گفتگو کرد .

مهندس مجرد مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی در این دیدار با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ، هم در دوران دفاع مقدس و هم در مقابله با تحریم ها در خط مقدم قرار دارد گفت:  بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی نظام سلطه این است که از زوایای مختلف به دفاع مقدس بپردازیم و آن را به نسلهای بعدی بویژه جوانان انتقال دهیم.

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی با تأکید براینکه این استان یک استان مرزی است که مردمانش در طول دوران ۸سال دفاع مقدس در کنار رزمندگان اسلام برای دفاع از کیان اسلامی ایستادگی و مقاومت کرده و شهدای گرانقدر بسیاری را تقدیم این آب و خاک نموده است  و امروز قرار گاه سازندگی در توسعه و بازسازی این مناطق نقش موثری را ایفا می نماید.

وی با بیان اینکه بسیج پیشتاز توسعه و سازندگی کشور است ، خاطر نشان کرد: جهاد امروز جهاد فرهنگی و علمی است که باید به درستی به آن بپردازیم چرا که دشمنان ما در این عرصه هزینه های زیادی صرف کرده اند و به مقابله با فرهنگ ارزشمند ما برخواسته اند . وی افزود: وظیفه داریم هرآنچه در توان داریم در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انعکاس دستاوردها و اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به کار گیریم .  

دکتر سعید محمد نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه در کشور تمامی مسائل و مشکلات با روحیه و تفکر بسیجی حل می‌شود ، افزود : با داشتن روحیه و تفکر بسیجی می‌توان مسائل و مشکلات را در تمامی زمینه‌های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و نظامی حل کرد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ( ص ) با اشاره به نقش بسیج در جنگ اقتصادی گفت : دشمن به طور کلی از مسائل نظامی   نا امید شده و با ناجوانمردی کامل به عرصه‌های معیشتی مردم حمله برده و جنگ تمام عیار اقتصادی را ایجاد کرده است.

وی با اشاره به پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در آذربایجان غربی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ( ص ) ۱۲۵پروژه در استان آذربایجان غربی اجرا نموده که ۱۲۰پروژه‌ی آن به اتمام رسیده و ۵پروژه‌ی آن در دست اجرا است .

 

 

آدرس کوتاه :