جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

بر گزاری همایش روحانیون اهل تشیع و تسنن در چالدران - نمایش محتوای خبر

 

 

بر گزاری همایش روحانیون اهل تشیع و تسنن در چالدران

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

بر گزاری همایش روحانیون اهل تشیع و تسنن در چالدران

همایش روحانیون اهل تسنن و تشیع در شهرستان چالدران بر گزار شد .

این همایش به همت سپاه چالدران با شرکت جمعی از روحانیون اهل تشیع و تسنن در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه چالدران بر گزار شد .

فرمانده سپاه چالدران در این همایش به وظیفه روحانیت در جبهه فرهنگی و تبلیغ و روشن نمودن احکام دین برای مردم اشاره کرد و گفت : روحانیون باید به سلاح تقوا و علم روز و پیشگامی در تدبر آیات قران و تفسیر آن برای مردم مجهز باشند و مردم را با توطئه های دشمنان اسلام آشنا سازنند.

سرهنگ پاسدار با قرلو با اشاره به اینکه در بین تمام روحانیون اهل تسنن و تشیع وحدت خاص حاکم است افزود : رهبری عامل مهم وحدت و پکپارچگی و همبستگی در میان ملتهای مسلمان است و جامعه اسلامی به واسطه وجود رهبری برجسته،اتحاد خود را حفظ کرده است .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران نیز در این همایش با بیان اینکه امروزه هدف اصلی دشمنان اسلام بر سر اسلام و قران و جلو گیری از پیشرفت آن و از بین بردن اسلام می باشد افزود: روحانیون برای جلوگیری از خدشه دار شدن چهره دین باید در سایه ولایت حرکت نمایند .

 حجت الاسلام حلمی امنیت امروز در ایران اسلامی را مدین خون پاک شهدا دانست و گفت : روحانیون به عنوان سکانداران بصیرت و چشم بینای مردم با پیروی از مکتب اسلام در جهت پیشبرد اهداف جامعه اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش نمایند .

ماموستا قاسم رزمجو یکی از روحانیون اهل تسنن شهرستان چالدران نیز در این همایش با اعلام اینکه امروزه دشمنان ایران اسلامی قصد دارد به شیوه های مدرن در برابر ایران اسلامی بایستد افزود: وظیفه تمام روحانیون این است در سایه وحدت اسلامی ضمن توجیه و تبیین اهداف دشمنان برای مردم در برابر توطئه های آنان ایستادگی نمایند .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.