رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزيدگان ، بازنشستگان و برترينهاي ورزشی مركز آذربايجان غربي تجلیل شدند - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برگزيدگان ، بازنشستگان و برترينهاي ورزشی مركز آذربايجان غربي تجلیل شدند

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

در مراسمي از بازنشستگان ، عوامل موفق در ارزيابي معاونت استانها و برگزیدگان مسابقات ورزشي دهه فجر با حضور مديركل  مركز ، تجليل بعمل آمد .

مهندس مجرد مـدیـرکـل صـدا و سـیـمـای مـرکـز آذربـایـجـان غـربـی در این مراسم با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در تولید برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گـفـت : مسیر نورانی انقلاب اسلامی در دهه پنجم، به اتکای خون شهدای والامقام در چهل سال گذشته تداوم خواهد یافت .
مجرد در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت : امنیت و آسایش کنونی ملت ایران مرهون خون هزاران شهید والامقام است که با عروج ملکوتی خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند .
وی با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه ملی در تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی جریانی است که از حرکت نمی ایستد و حرکت و پویایی آن با تلاش جوانان و قشرهای مختلف ادامه خواهد یافت .  

مدیر کل صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی با بیان اینکه ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی دشمنان نظام را ناامید و مأیوس کرده ، افزود : تلاش تهیه کنندگان و برنامه سازان حوزه های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در انعکاس ظرفیت ها و نیز دستاوردهای چهل سال گذشته انقلاب اسلامی در این استان بی بدیل بود.
وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم و تشریح محورهای اساسی این بیانیه مهم و راهبردی اضافه کرد: با آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی وبا توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در گام دوم ؛ رسانه ملی در انعکاس و تبیین این پیام تکلیف مضاعفی بر عهده دارد.
در پایان مراسم از بازنشتگان ، برنامه سازان موفق ، برگزیدگان حوزه های مختلف و برندگان مسابقات قرآنی و ورزشی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تجلیل شد .

آدرس کوتاه :