جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

برگزاری جلسه کارگروه مدیریت بحران در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جلسه کارگروه مدیریت بحران در ارومیه

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

برگزاری جلسه کارگروه مدیریت بحران در ارومیه

 

 

جلسه کارگروه مدیریت بحران در ارومیه برگزار شد .

فرماندار ارومیه در این جلسه که در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور جمعی از مسئولین و نمایندگان ارگانهای اجرائی برگزار شد با اشاره به احتمال رخداد پدیده ال نینو در استان گفت : متصور می شود امسال بارش بارندگی و کاهش دما با توجه به پیش بینی های اداره کل هواشناسی در ماهای اتی شرایط بحرانی ایجاد شود و بنا به تجارب سالهای گذشته باید آمادگی های لازم جهت اقدامات به موقع و تصمیمات کار ساز اتخاذ شود تا در این شرایط حاد با همکاری ستاد مدیریت بحران در صدد رفع موانع باشیم .

حسنخانی با اشاره به لزوم شناسائی نقاط اسیب پذیر در بخشهای مختلف شهرستان ارومیه بر استفاده تمام ظرفیتهای ارگانها به خصوص شرکتهای خدمات رسان در ابعاد مختلف در مواقع نیاز تاکید کرد .

مهندس ضیائیان مدیر کل اداره کل هواشناسی استان در ابتدای جلسه گزارشی از پدیده احتمالی ال نینو که نوعی رویداد و نوسان است که منجر به ظهور ناهنجاری های بزرگ اب و هوائی و زیست محیطی در بسیار ی از نقاط جهان می شود جهت تدابیر و برنامه ریزی های لازم به حاضرین ارائه کرد .

در پایان حاضرین در جلسه به ارائه پیشنهاد ها و برنامه ها و راهکارهای لازم جهت مدیریت بحران ارائه کردند .

کنترل و هدایت ابهای سطحی در داخل شهر و کانال ها و انهار خارج از شهر و اطراف روستاهای شهرستان ارومیه و ساماندهی انها – برف روبی معابر و جاده ها و راه های روستایی – خدمات رسانی درمانی و بهداستی - حمل و نقل و کمک رسانی و ذخیره سازی ملزومات لازم از جمله مصوبات این جلسه بود .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.